Bateria podtynkowa umywalkowa srebrna Exit chrom Rea

Wpisz kupon REA5 w koszyku, aby otrzymać rabat 5 %
399,00 zł brutto (z Vat)

Producent: Rea

Dostępność: Brak produktu

Nr produktu: REA-B8002

Opis i dane produktu

 

Bateria podtynkowa umywalkowa Exit chrom marki Rea jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz urządzić łazienkę w stylu klasycznym, ale z charakterem. Nowoczesny styl oraz modny kształt stanowią doskonałe akcenty, podkreślające piękno Twojej aranżacji. Mosiężny korpus baterii pokryty jest czterokrotnie najwyższej jakości powłoką chromowaną. Dzięki tej technice bateria ścienna podtynkowa chroniona jest przed korozją, matowieniem i odbarwieniami. Model ten jest przeznaczony do zamontowania na ścianie, pod tynkiem, więc warto uwzględnić to rozwiązania jak najwcześniej, projektując łazienkę marzeń. Zestaw zawiera Box podtynkowy.

Bateria podtynkowa z innowacyjnym systemem zabudowy BOX

Bateria podtynkowa z systemem zabudowy Box to sposób na wygodny i szybki montaż. Innowacyjny system Box, wykonany z tworzywa sztucznego oraz mosiężnych elementów wewnętrznych, gwarantuje wysoką jakość i niezawodność powstałej instalacji. Element wyposażony został w część maskującą, zabezpieczającą wewnętrzne elementy podczas montażu oraz poziomicę, ułatwiającą prawidłowy i precyzyjny montaż. 

Zastosowanie systemu Box umożliwia łatwy dostęp do wewnętrznych elementów w celu konserwacji, gdy bateria ścienna podtynkowa jest już zamontowana. Na szczególną uwagę zasługują również tradycyjne kurki do regulacji przepływu gorącej i zimnej wody, które sprawiają, że bateria podtynkowa umywalkowa Exit chrom marki Rea prezentuje się zjawiskowo zarówno w eleganckich, urządzonych ze smakiem pokojach kąpielowych i kompaktowych, minimalistycznych łazienkach o małej kubaturze. Daj się zaskoczyć bogatym wzornictwem akcesoriów do wyposażenia łazienek w ofercie sklepu internetowego dom-lazienka.pl.

Zestaw zawiera Box podtynkowy.

Typ baterii: umywalkowa
Sposób montażu baterii: ścienna
Materiał: mosiądz
Wykończenie baterii: chrom
Typ głowicy: ceramiczna
Zasięg wylewki 20
Średnica podłączenia: 1/2 cala
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Rea
 

Sposób montażuŚcienny podtynkowy