Filtrowanie:
- Bok brodzika krótszy-
  • Wybierz
- Bok brodzika dłuższy-
  • Wybierz
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
 

 

 

 

Prysznic, a tym samym brodzik, są jednymi z podstawowych elementów wyposażenia łazienki. W dużym stopniu wpływają na komfort korzystania z tego pomieszczenia. Dlatego wybór odpowiedniego modelu jest tak istotny. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór brodzików. Obok cieszących się dużą popularnością brodzików prostokątnych polecamy również te asymetryczne, dedykowane kabinom prysznicowym o niestandardowych wymiarach, zaokrąglonych, z jednym bokiem dłuższym.

Który model wybrać?

Kiedy już wiemy, w którym miejscu łazienki umieścimy prysznic, jaki będzie miał on kształt i rozmiar, warto rozważyć inne parametry, które wpływają na funkcjonalność prysznica. 

  • Wysokość brodzika - na etapie planowania musisz znać odpowiedź na pytanie, czy ważny jest dla Ciebie niski próg wejścia pod prysznic, czy może szukasz głębokiego brodziku z półeczką, na której można wygodnie usiąść? Od odpowiedzi zależy wybór odpowiedniego modelu. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się, kto będzie najczęściej korzystał z prysznica i jakie ma potrzeby.
  • Funkcjonalność - izolacja akustyczna, łatwość montażu dzięki zintegrowanej z całością brodzika obudowie, wzmocniona konstrukcja, dzięki której brodzik będzie odporny na większe obciążenia - na te parametry warto zwrócić uwagę, aby wybrać model najbardziej dopasowany do indywidualnych potrzeb. 

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości. Zdajemy sobie sprawę, jak jakość i użycie wysokiej klasy materiałów wpływa na wieloletnie zadowolenie klientów z zakupionych produktów. Dlatego też w naszym sklepie nie ma rzeczy przypadkowych. Znajdują się tu produkty najlepszych producentów armatury łazienkowej, takich jak Metal-Hurt, Novoterm, Omnires, New Trendy, New Trendy Inwestycje, Besco, Swiac a także Skiendi. 

Oczywistym jest, że brodzik to niezwykle istotna, ale tylko jedna część przestrzeni prysznica. Korzystając z oferty naszego sklepu, masz pewność, że wybrany model brodzika będzie kompatybilny z kabiną. Wystarczy, że klikniesz opcję produkty kupowane z tym produktem, a dowiesz się, które produkty do siebie pasują.