wybieramy kabinę prysznicową

 

Jak wybrać kabinę prysznicową?

 

Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej powinien być dobrze przemyślany. Idealna kabina powinna nie tylko pasować do wnętrza i wystroju łazienki, ale również być komfortowa i zapewniająca bezproblemowe użytkowanie. Jak wybrać kabinę prysznicową, radzi ekspert dom-lazienka.pl - salon kabin prysznicowych.

O wyborze idealnej kabiny decyduje kilka czynników

 

Jednym z najważniejszych jest wielkość naszej łazienki. W mniejszych wnętrzach najlepiej sprawdzą się kabiny narożne półokrągłe z serii Sigma marki Metal-hurt, które zajmują niewiele miejsca zachowując przestronność i dając możliwość ciekawej aranżacji. Możemy wybierać spośród kabin z drzwiami skrzydłowymi, jak produkty z serii RENOMA marki NEW TRENDY lub pozwalającymi dodatkowo zaoszczędzić miejsce drzwiami rozsuwanymi wyposażonymi w wygodne uchwyty. W bardziej przestronnych łazienkach można zdecydować się na instalację kabiny kwadratowej lub dowolnie zaaranżować przestrzeń kąpielową według własnych preferencji, wykorzystując drzwi i ściany prysznicowe serii MODENA. Umożliwiają one budowę eleganckiej kabiny przy wykorzystaniu wnęki w łazience lub stworzenie skrojonej na miarę narożnej przestrzeni kąpielowej.

Przy wyborze najlepszego rozwiązania do naszej łazienki pod uwagę należy brać także komfort użytkowania. Zadbajmy by rozmiar kabiny prysznicowej i szerokość wejścia dawały pełną swobodę ruchu podczas kąpieli, a jeśli zależy nam na prywatności warto rozważyć wybór produktów, w których zastosowano szkło grafitowe lub dostępne w kabinach marki NEW TRENDY szkło perła.

Wygląd kabiny prysznicowej

 

Niezależnie od kształtu i rozmiaru kabiny istotny jest oczywiście jej wygląd. Powinien pasować do wystroju i stylistyki łazienki oraz odpowiadać naszym indywidualnym preferencjom. Możemy zdecydować się na wybór kabiny z eleganckim profilem,  lub bez profilu, które dobrze sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach o otwartej przestrzeni kabiny WALK IN. Warto zwrócić uwagę na detale i szczegóły wykończenia, jak zawiasy, rączki i zawieszki, które tworzą charakter kabiny i decydują o jej funkcjonalności. Powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, które pozwolą na wygodne użytkowanie i zapewnią trwałość produktu.

Idealna kabina prysznicowa powinna być nie tylko ładna i dopasowana do wystroju łazienki, ale również funkcjonalna i zapewniająca łatwe utrzymanie w czystości. Mycie kabiny ułatwi zastosowanie wypinanych drzwi, lub płaskich zawiasów bez miejsc, w których może osadzać się kamień.Dodatkowym atutem jest szkło w wersji Active Shield  które zapewnia idealną gładkość powierzchni szkła i sprawia, że spływająca woda nie pozostawia śladu zacieków.

 

www.dom-lazienka.pl

ul. Baśniowa 3a

05-805 Otrębusy

 

Dział zamówień

Tel: (22) 734 34 35

e-mail : zamowienia@dom-lazienka.pl

  

      Dział reklamacji

 

e-mail : reklamacje@dom-lazienka.pl