Filtrowanie:
- Sposób otwierania drzwi-
  • Wybierz
- Sposób montażu-
  • Wybierz
- Bok kabiny krótszy-
  • Wybierz
- Bok kabiny dłuższy-
  • Wybierz
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
 

Jesteś miłośnikiem minimalistycznej nowoczesności? Asortyment dostępny w tej kategorii powinien zaspokoić Twoje potrzeby. Kabina prysznicowa Alta New Trend to wysokogatunkowy produkt, który doceni każdy wymagający użytkownik. Sprawdź, co przygotowaliśmy z myślą o Twoich oczekiwaniach.

Każda kabina prysznicowa sygnowana logo marki Alta New Trend wykonana jest z ogromną precyzją i z zachowaniem wszystkich standardów. Mosiężne chromowane rolki i zawiasy oferują możliwość szerokiego otwarcia drzwi, co z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym komfort eksploatacji. Konstrukcje Alta New Trend są doskonale przemyślane. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na wygodę i bezpieczeństwo.

Wyselekcjonowaliśmy kabiny prysznicowe pochodzące od najpopularniejszych producentów na świecie. Dzięki temu mamy 100-procentową pewność, że usatysfakcjonujemy każdego – niezależnie, czy szukasz wyposażenia łazienkowe do swojego domu, mieszkania, obiektu noclegowe, czy jesteś osobą odpowiedzialną za aranżację wnętrz dla swoich klientów.