Filtrowanie:
- Sposób otwierania drzwi-
  • Wybierz
- Sposób montażu-
  • Wybierz
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
 

Seria Azura marki New Trendy to wysokiej klasy kabiny prysznicowe o kształcie nieregularnego pięciokąta. Seria Azura to konstrukcje montowane przy narożnikach, co stanowi perfekcyjne rozwiązanie dla łazienek o niewielkim metrażu lub minimalistycznym wykończeniu. Azura New Trendy to asortyment stworzony przy pomocy 6 mm szkła z niewielką ilością chromowanych elementów pozwalających na komfortową i bezpieczną eksploatację.

Kabina prysznicowa New Trendy to produkt zaprojektowany przez najlepszych specjalistów na świecie. Wykonana jest ona ze sprawdzonych materiałów, które zapewniają wieloletnią niezawodność i żywotność. Pamiętaj, że wykorzystanie wyposażenia spełniającego najwyższe standardy jakości, przełoży się również na zadowolenie użytkowników. Warto więc zainwestować w kabiny prysznicowe, które przez lata będą gwarantować satysfakcję.

Nie wiesz, która kabina prysznicowa najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Z przyjemnością pomożemy znaleźć najlepszą alternatywę dla Twoich potrzeb.