Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.

Strona główna

Circus New Trendy to przyścienna kabina prysznicowa w kształcie półkola. Jej delikatne chromowane wykończenia i czyste szkło, doskonale pasują do nowoczesnego wnętrza. Nieszablonowe rozwiązania z pewnością zaskoczą gości i usatysfakcjonują lokatorów.

Kabina prysznicowa Circus New Trendy posiada: innowacyjne zawiasy udostępniające możliwość uniesienia drzwi, ergonomiczny uchwyt zapewniający komfort eksploatacji i funkcjonalną rynienkę, dzięki której woda nie wydostanie się poza kabinę. Projektanci zadbali o każdy detal.

Potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru odpowiedniego produktu? Zespół naszych specjalistów jest do Twojej dyspozycji i z przyjemnością pomoże znaleźć idealne propozycje dla Twoich potrzeb.

Pamiętaj, że kabiny prysznicowe mają ogromne znaczenie dla zadowolenia, komfortu i bezpieczeństwa. Stawiaj więc na sprawdzone rozwiązania, które zapewnią Ci wieloletnią niezawodność. Seria Circus Net Trendy zaspokoiła potrzeby klientów z największymi oczekiwaniami. Sami zdążyliśmy się o tym przekonać.