Filtrowanie:
- Sposób otwierania drzwi-
  • Wybierz
- Sposób montażu-
  • Wybierz
- Bok kabiny krótszy-
  • Wybierz
- Bok kabiny dłuższy-
  • Wybierz
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
 

Zadowolenie klientów stawiamy na pierwszy. Każda kabina prysznicowa musi więc przejść szereg testów i udostępniać naszym klientom najwyższą jakość potwierdzoną przy pomocy certyfikatów i atestów. Seria Negra New Trendy na pewno zalicza się do tej kategorii, więc z dumą możemy zaproponować asortyment, z którego sami chętnie korzystamy.

New Trendy to ceniony producent, który cieszy się uznaniem najbardziej wymagających użytkowników. Jest to Polska marka, która swoje doświadczenie zdobywa od 2006 roku. Chcesz wspierać innowacyjne rozwiązania wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale? Zarówno kabiny prysznicowe Negra New Trendy, jak i pozostałe produkty w innych częściach naszego sklepu, są idealną propozycją dla Ciebie i Twoich bliskich.

Kabiny prysznicowe Negra to elegancki model z czarnym, matowym wykończeniem. Takie minimalistyczne połączenia są najlepszym dowodem na to, że prestiżowe i luksusowe produkty nie muszą charakteryzować się skomplikowanym designem. Podstawą są wysokogatunkowe tworzywa i niezawodność.