Filtrowanie:
- Sposób otwierania drzwi-
  • Wybierz
- Sposób montażu-
  • Wybierz
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
 
Szukasz interesujących rozwiązań, które zapewnią Ci bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie z inwestycji? Azura New Trend to kabina prysznicowa zaskakująca wszystkich wymagających użytkowników. Jest to pięciokątny model narożnikowy, który perfekcyjnie sprawdzi się zarówno w małych, średnich, jak i dużych łazienkach. 
 
Kabiny prysznicowe z serii Azura dysponują uchylnymi drzwiami otwieranymi na zewnątrz. Jest to wygodny wariant stanowiący doskonałą alternatywę dla rozsuwanych drzwi prysznica, udostępniający szerokie wejście. Materiał wykorzystany do produkcji ścian to 6 mm szkło hartowane, które zapewnia maksymalną wytrzymałość na ewentualne uszkodzenia i wieloletnią niezawodność. 
 
New Trendy to Polska ceniona marka. Od 2006 roku oferuje klientom coraz bardziej doprecyzowany asortyment, który podbija serca użytkowników. Mamy więc 100-procentową pewność, że kabina prysznicowa Azura New Trendy jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego – niezależnie, czy szukasz wyposażenia premium do obiektu noclegowego, czy prywatnego mieszkania.