Trampolina ogrodowa z siatką dla dzieci 12 FT 366 cm

12FTCHASE Producent: Rippey
799,00
989,00 oszczędzasz 19%
Brak produktu

Opis produktu Trampolina ogrodowa z siatką dla dzieci 12 FT 366 cm


Trampoliny ogrodowe marki Rippey to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, innowacyjnych rozwiązań i efektywnego wzornictwa. Skakanie na trampolinie  być świetnym sposobem na spalanie kalorii, poprawę kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej. Dzięki wytrzymałym materiałom, piankowym okładzinom słupków oraz maty ochronnej, trampolina jest odporna na działanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV. Nie musisz się martwić o przyspieszone zużycie urządzenia czy jego niszczenie pod wpływem niekorzystnych warunków pogodowych.

Dane techniczne
 • Średnica: 366cm
 • Wysokość ramy: 75cm
 • Ilość sprężyn : 72szt ocynkowane
 • Kształt: okrągły
 • Kolor: czarno-niebieski
 • Materiał: stal ocynkowana
 • Ilość nóg U: 4szt ocynkowane
 • Mata: PP 265g 5000 godzin test UV
 • Ćwiczone partie mięśni: wszystkie partie
 • Maksymalne obciążenie: 180kg
 • Waga: 55kg

Dzięki wytrzymałym materiałom, piankowym okładzinom słupków oraz maty ochronnej, trampolina jest odporna na działanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV. Nie musisz się martwić o przyspieszone zużycie urządzenia czy jego niszczenie pod wpływem niekorzystnych warunków pogodowych.

Mata ochronna, która całkowicie pokrywa sprężyny i ramę, Twoje dziecko będzie mogło bezpiecznie i swobodnie skakać na trampolinie. Zabawa na trampolinie będzie pełna radości i niezapomnianych wrażeń! 

Co wyróżnia nasz produkt?

Jakość i przystępna cena - trampoliny marki RIPPEY produkowane są z grubych, ocynkowanych materiałów stalowych o średnicy FI38 i grubości 1,2mm. Konstrukcja jest wzmocniona, co zapewnia jej odporność na znaczne przeciążenia w trakcie zabawy dzieci. Mata do skakania wodoodporna i antypoślizgowa 265g (przeszła 5000 godzin testów na rozciąganie),test UV. Sprężyny ocynkowane DIA 3,0*135mm. Osłona sprężyny: górna: 110 g PVC środkowa: piankaEPE 10 mm; dół: 110 g niebieskiego PE; szerokość: 20 cm + 7 cm spódnica 10 mm pianka EPE.

Łatwy i wygodny w montaż - montaż trampoliny jest bardzo prosty dzięki załączonej do każdego produktu przejrzystej instrukcji. Dwie dorosłe osoby średnio składają konstrukcję przeciętnie w 1godzinę.

Bezpieczeństwo - W zestawie z trampoliną ogrodową znajduje się metalowa drabinka do bezpiecznego wejścia na trampolinę, również małe dzieci łatwo i bezpiecznie mogą wchodzić i wychodzić z trampoliny, która jest dookoła zabezpieczana wzmocnioną siatką wyposażoną w suwak zasuwający się zarówno z jednej jak i drugiej strony. Nasze trampoliny posiadają CERTYFIKAT: CE/ASTM/EN71

Zestaw zawiera: 

- Trampolinę średnica 366cm
-4szt podwójnych nóg U ocynkowanych
- Wzmocniona rama
- Metalowa drabinka
- 8szt stojaków wzmacniających konstrukcję
- Siatka zewnętrzna zasuwana
- Mata do skakania
- Gwarancja 2 lata


 
Powiadomienie o dostępności: Trampolina ogrodowa z siatką dla dzieci 12 FT 366 cm

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie