Okapy

Zaaranżowanie kuchennego wnętrza jest nie lada wyzwaniem. By pomieszczenie dobrze spełniało swoją funkcję, a jednocześnie nienagannie się prezentowało, należy starannie skompletować wszystkie elementy wyposażenia – zabudowę z wysokiej jakości materiałów, zlewozmywak i baterię, okładziny ścienne, oświetlenie i sprzęt… Ważne miejsce wśród urządzeń kuchennych zajmuje okap odpowiadający za pochłanianie pary wodnej i nieprzyjemnych zapachów. Wszystkim osobom kompletującym wyposażenie do kuchni prezentujemy niezawodne okapy o doskonałych parametrach. 

Funkcjonalne okapy do każdej kuchni

W rozbudowanej ofercie wirtualnego salonu Dom-łazienka.pl znajdziesz okapy o zróżnicowanej konstrukcji – modele ścienne, kominowe, wyspowe, wyspowe przyścienne, wyspowe wiszące oraz idealne do małej kuchni okapy wysuwane z blatu. Oprócz urządzeń oferujemy filtry węglowe neutralizujące nieprzyjemne zapachy i usuwające cząsteczki tłuszczu z powietrza. 

Różnorodność okapów daje Ci duże możliwości aranżacyjne. Nie mamy wątpliwości, że znajdziesz sprzęt o konstrukcji przystosowanej do typu zabudowy meblowej oraz układu i wielkości pomieszczenia. Proste w montażu i obsłudze okapy są energooszczędne i wydajne. Ich cicha praca nie przeszkadza przebywającym w kuchni i w jej pobliżu. Dzięki podświetleniu okapy zapewniają dodatkowe źródło światła. Co ważne, proponowane modele łączą doskonałe parametry z atrakcyjnym wyglądem. Minimalistyczne, utrzymane w stonowanych uniwersalnych kolorach okapy doskonale wpiszą się w każdą aranżację, niezależnie od dominującego stylu. 

Dom-łazienka.pl – nowoczesne rozwiązania w atrakcyjnej cenie

Asortyment sklepu internetowego Dom-łazienka.pl to urządzenia od najlepszych producentów takich jak Focus czy Novoterm. Dopracowane technicznie i użytkowo modele w idealnym stanie będą pracować przez wiele lat. Nasze produkty są najlepszym dowodem na to, że najwyższy standard i atrakcyjna cena mogą iść w parze.

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij