Blog - sklep dom-lazienka.pl

Złote akcenty w aranżacji łazienki

Złoto symbolizuje sukces, luksus i dobrobyt. Kojarzy się ze słońcem, ciepłem i przytulnością. Nie dziwi więc fakt, że złote akcenty, niezależnie od zmieniających się trendów, są mile widzianym dodatkiem w aranżacji domowej łazienki.

Czytaj więcej...

Nowojorski styl w polskiej łazience

Nowy Jork to miasto, w którym mieszają się wpływy różnorodnych tradycji i kultur. Być może dlatego nowojorski styl aranżacji łazienek charakteryzuje się swoistym eklektyzmem, w którym zarówno klasyczne, jak i nowoczesne nurty wnętrzarskie łączą się w jedną, harmonijną całość.

Czytaj więcej...

Wanna wolnostojąca – dlaczego warto ją wybrać?

Najpopularniejsze kiedyś wanny do zabudowy coraz częściej są wypierane przez wanny wolnostojące. To elementy wyposażenia, które sprawiają, że łazienka wygląda luksusowo i niebanalnie. Pozwalają zaaranżować kącik spa, który idealnie sprawdza się do codziennego wypoczynku. Jakie są zalety wanny wolnostojącej i dlaczego warto ją wybrać? Podpowiadamy!

Czytaj więcej...

Czarny zestaw prysznicowy – do jakich łazienek pasuje?

W ostatnich latach liczba dostępnych wersji kolorystycznych zestawów prysznicowych znacznie się zwiększyła. Oprócz klasycznych baterii chromowanych na rynku pojawiły się m.in. modele złote, w kolorze mosiądzu oraz czarne. Ostatnia z opcji zyskała dużą popularność. W jakich łazienkach sprawdzi się czarny zestaw prysznicowy? Sprawdź nasze propozycje.

Czytaj więcej...

Jaka kabina prysznicowa do małej łazienki?

Mała łazienka to prawdziwa zmora osób urządzających wnętrza. Stanowi wyzwanie zarówno dla profesjonalnych projektantów, jak i amatorów. Sprawdź, jaka kabina prysznicowa będzie dobrym wyborem do pomieszczenia o niewielkim metrażu. Poznaj nasze wskazówki i zaaranżuj funkcjonalną, atrakcyjną przestrzeń.

Czytaj więcej...

Czy czarna armatura łazienkowa jest praktyczna?

W ostatniej dekadzie na rynku armatury łazienkowej i kuchennej pojawiło się mnóstwo produktów w bardzo ciekawych wariantach kolorystycznych. Wielu zwolenników zyskały przede wszystkim czarne baterie łazienkowe. Czy jednak takie rozwiązanie jest praktyczne i warto zastosować je w swoich wnętrzach? Podpowiadamy!

Czytaj więcej...