Baterie kuchenne

Baterie kuchenne

 

Zastanawiasz się, jak wybrać baterie kuchenne? Czym powinna wyróżniać się dobra bateria stojąca z wyciąganą wylewką? Na co w ogóle zwrócić uwagę, wybierając armaturę kuchenną? Z pomocą przychodzą eksperci sklepu internetowego dom-lazienka.pl, którzy starannie wyselekcjonowali modele baterii kuchennych najlepszych producentów, aby ułatwić Ci wybór akcesoriów, spełniających Twoje potrzeby i wymagania.

Zanim przejdziemy do walorów estetycznych, a więc wyboru najmodniejszych kolorów i kształtów baterii kuchennych, zacznijmy od tego, że baterie kuchenne montowane są zazwyczaj na obrzeżach zlewozmywaków jedno- i dwukomorowych, w fabrycznie przygotowanym otworze lub w blacie. Świetnie sprawdza się w obu przypadkach bateria sztorcowa, czyli bateria stojąca z wyciąganą wylewką, dzięki której z łatwością dotrzesz do obu komór i trudno dostępnych zakamarków dużych naczyń.

Design i funkcjonalność – bateria stojąca z wyciąganą wylewką

Jeśli marzysz o jednokomorowym zlewie, postaw na stabilną, jednouchwytową baterię stojącą z wyciąganą wylewką – bardzo wygodną i pozwalającą w prosty sposób regulować temperaturę i wielkość strumienia wody jedną ręką – lub wybierz klasyczne rozwiązanie, czyli baterię, wyposażoną w obrotową wylewkę z wbudowanym perlatorem, napowietrzającym wodę, dzięki temu zaoszczędzisz na rachunkach.

Teraz możemy przejść do zalet wizualnych. Obok zgodnego z trendami koloru, zwłaszcza czarnej armatury kuchennej i klasycznych powłok chromowych, to kształt wylewki decyduje zarówno o elegancji baterii kuchennej, jak i jej funkcjonalności. Wysoka bateria stojąca z wyciąganą wylewką znacznie ułatwi Ci manewrowanie przy zmywaniu i nalewaniu wody do dużych naczyń. Obłe kształty świetnie wpiszą się w bardziej klasyczną aranżację. Bateria z wyciąganą wylewką o ostrych, geometrycznych kształtach dopełni zaś wnętrza nowoczesne.

Poszukując baterii kuchennych, trafiłeś do naszego sklepu? Świetnie się składa! Sprawdź ofertę armatury kuchennej, przystosowanej do zróżnicowanych potrzeb klientów z całego świata. Wybierz model idealnie dopasowany do Twojej kuchennej aranżacji. Sprawdź, jakimi cechami powinna wyróżniać się dobra bateria stojąca z wyciąganą wylewką!

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij