Okapy wyspowe

Popularnym elementem modnych i przestronnych kuchni o otwartym układzie jest wyspa. Efektowny element może pełnić funkcję strefy jadalnianej albo dodatkowego blatu roboczego. Rozwiązaniem zwiększającym ergonomię pomieszczenia jest zamontowanie na blacie wyspy kuchenki. Decydując się na taki układ, należy zadbać o odpowiednie odprowadzanie wilgoci i zanieczyszczeń powstających podczas gotowania. Okapy wyspowe prezentowane na naszej stronie zapewnią Ci komfort i bezpieczeństwo podczas codziennej pracy w kuchni. Sprawdź nasze propozycje i znajdź wariant współgrający z wielkością, układem i wyglądem Twojej kuchni!

Funkcjonalne i efektowne okapy wyspowe idealne do dużej kuchni

Okapy wyspowe sprawdzają się w kuchniach o dużym metrażu. Solidne zamontowane nad wyspą urządzenia efektywnie pochłaniają wilgoć, zapachy, cząsteczki tłuszczu i inne zanieczyszczenia. Starannie zaprojektowane modele maskują nieestetyczną rurę odprowadzającą wszystkie niepożądane substancje, dzięki czemu urządzenie nie zakłóca estetyki starannie zaprojektowanej strefy kuchennej. Wręcz przeciwnie – nowoczesne, eleganckie okapy wyspowe stają się spójną częścią aranżacji. Wśród dostępnych w naszej ofercie modeli znajdziesz okapy w kolorze białym, czarnym i stalowym. Gustowne obudowy wpiszą się w kompozycje bazujące na modnym minimalizmie i ponadczasowej klasyce. Co ważne, do ich produkcji wykorzystano wysokiej klasy materiały, które nie niszczeją pod wpływem czynników zewnętrznych i które łatwo utrzymać w czystości.

Dom-łazienka.pl – sprawdzone rozwiązania do nowoczesnej kuchni

W wirtualnym salonie Dom-łazienka.pl znajdziesz starannie stworzoną kolekcję wydajnych i energooszczędnych okapów wyspowych marki Focus. Wśród prezentowanych modeli znajdują się standardowe, okrągłe modele oraz okapy kwadratowe i wiszące. Wszystkie produkty z tej kategorii charakteryzują się dużą efektywnością, energooszczędnością oraz cichą pracą. Ich montaż i obsługa są proste i intuicyjne. 

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij