Szafki wiszące

Szafki wiszące

 

 

 

Przygotowując ofertę, staraliśmy się zaspokoić oczekiwania zarówno tradycjonalistów, jak i zwolenników oryginalnych rozwiązań. W naszej kolekcji znajdziesz meble w bogatej gamie kolorystycznej. W ten sposób zyskujesz dużą swobodę w urządzaniu łazienki. W klasycznym wnętrzu doskonale prezentują się białe, szare lub czarne szafki wiszące. Jeśli chcesz nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter, zdecyduj się na granatowe, brązowe, zielone, czerwone lub niebieskie meble. Tylko pamiętaj, żeby dobrać do nich dodatki w stonowanych odcieniach.

Czym kierować się przy wyborze szafki wiszącej?

Zanim zabierzesz się za aranżację łazienki, wykonaj niezbędne pomiary. W ten sposób dowiesz się, jaki mebel zmieści się w danym miejscu, a tym samym zawęzisz pole poszukiwań. Zastanów się, co chcesz trzymać w szafce. Zamierzasz do niej schować drobne akcesoria, a może planujesz również włożyć suszarkę i środki czystości? Zwróć też uwagę na sposób otwierania szafki i zasięg drzwiczek, upewnij się, że nie będzie kolidowała z pozostałymi meblami. W przeciwnym razie nie wykorzystasz pełnego potencjału pomieszczenia.

Oferujemy zarówno szafki na wysoki połysk, jak i meble wykonane w macie. Pierwsze rozwiązanie sprawdzi się w niewielkich wnętrzach. Pamiętajmy, żeby regularnie przecierać meble, ponieważ doskonale widać na nich kurz, odciski palców i wszelkie zabrudzenia. Jeśli urządzasz przestronne wnętrze, a nie masz zbyt wiele czasu na sprzątanie, zwróć uwagę na szafki matowe. Szafki wiszące sprawdzą się nie tylko w małych łazienkach, lecz także w pokojach kąpielowych czy domowym SPA. Nie dotykają podłogi, dzięki czemu ułatwiają nam sprzątanie. Nie musimy się też martwić, że zacznie się pod nimi gromadzić brud i kurz.

Szafka wisząca – idealny wybór do małej łazienki

Szafka wisząca nie ma masywnej podstawy, dzięki czemu nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Można ją umieścić obok innych urządzeń, nie przytłaczając przy tym wnętrza. Nie musimy się też martwić, że przypadkowo zalejemy podłogę pod meblem, a w konsekwencji zacznie się pod nią rozwijać pleśń. Aby usunąć wodę, wystarczy przetrzeć posadzkę mopem lub gumową ściągaczką.

To również świetne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Wszystkie kosmetyki i środki czystości można trzymać w szafce wiszącej, aby znalazły się poza zasięgiem naszych pociech. W ten sposób nie zużyją detergentów, które poważnie zaszkodziłyby ich zdrowiu.

Szafki łazienkowe wiszące – dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?

Zastanawiasz się, dlaczego warto zawiesić szafkę nad umywalką? Proponowany mebel nadaje pomieszczeniu wrażenie czystości i lekkości, a przy okazji podkreśla jej nowoczesny charakter. Jeśli urządzasz małą lub średnią łazienkę, wybierz jasne elementy wyposażenia. Pamiętaj, żeby dobrać do nich różnokolorowe dodatki. W ten sposób zamienisz zwykłe pomieszczenie w strefę relaksu, gdzie odstresujesz się i zregenerujesz siły po ciężkim dniu.

Szafki łazienkowe wiszące wykonane są z wysokiej jakości materiału odpornego na wilgoć, wodę i wysokie temperatury. Nie musimy się więc martwić, że z czasem się odkształcą, stracą kolor lub zaczną pęcznieć. Prezentowane meble wpływają też na komfort korzystania z łazienki. Nie trzeba się schylać do kosmetyków i przyborów toaletowych, gdy są nam potrzebne.

Montując szafki wiszące, nie musimy się schylać, aby wyczyścić podłogę. Wystarczy, że przetrzemy ją mokrym mopem. Dodatkowo nie stosujemy uszczelniacza, który z biegiem czasu odbarwia się, kurczy lub pęka. Uważaj jednak, żeby nie zamontować jej zbyt nisko, w przeciwnym razie możesz łatwo uderzyć o nią głową.

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij