Przyłącza kątowe

Do czego służy przyłącze kątowe?

Podczas urządzania łazienki mamy do podjęcia szereg decyzji. Przykładamy dużą wagę do wyboru odpowiedniego modelu wanny, prysznica czy miski WC. I słusznie, ponieważ to one są podstawą tego wnętrza. Warto jednak pamiętać, że na funkcjonalność całego pomieszczenia niebagatelny wpływ mają niepozorne, niewielkie elementy. Jednym z takich urządzeń jest właśnie przyłącze kątowe. 

To część składowa instalacji hydraulicznej, która łączy wąż prysznica z zestawem podtynkowym. Pełni więc bardzo ważną funkcję w poprawnym funkcjonowaniu natrysku, dlatego tak istotne jest, aby był to element solidny i odporny na wszelkiego rodzaju awarie. W naszym sklepie znajdziesz produkty najwyższej jakości, od sprawdzonych producentów, a takim bez wątpienia jest firma Omnires. Technologia i najnowsze rozwiązania idą w niej w parze z nowoczesnym designem. Zapraszamy do zapoznania się z przyłączami kątowymi tej marki.

Funkcjonalność i estetyka 

To, że przyłącze kątowe musi odpowiednio spełniać swoją funkcję, już wiemy, nie należy jednak zapominać, że ten element, choć mały, jest widoczny, wpływa więc na wizualny odbiór całego pomieszczenia. Warto zadbać, aby przyłącze kątowe było spójne z pozostałymi elementami armatury łazienkowej: baterią, prysznicem, deszczownicą, wylewką wannową czy też kranem. Śledzenie trendów wnętrzarskich pozwala zauważyć, że kolor i stylistyka armatury dostosowane są często do rodzaju oświetlenia. Stąd tak ważna jest kolorystyka nawet najmniejszych elementów instalacyjnych widocznych w łazience. Dlatego też w naszym sklepie znajdziesz różne kolory tego elementu hydraulicznego. 

Ważny jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego dbamy o szeroką ofertę produktów po to, aby mogli kompleksowo wyposażyć całą łazienkę w naszym sklepie, bez potrzeby szukania części produktów w innym miejscu. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz również szeroki wybór systemów natryskowych, kabin prysznicowych, brodzików. Wszystkiego, co wpłynie na to, że wymarzona przez ciebie łazienka stanie się rzeczywistym miejscem, w którym odpoczniesz, zrelaksujesz się i nabierzesz sił na kolejny dzień.

Przyłącza kątowe – co jeszcze musisz o nich wiedzieć?

Estetyka czy funkcjonalność? Jeśli chodzi o przyłącza kątowe, nie musisz wybierać – nowoczesne rozwiązania są nie tylko niezawodne, ale również świetnie prezentują się w rozmaitych aranżacjach. Funkcjonalność i bezpieczeństwo są dla Ciebie kluczowe? Dla nas także, dlatego stawiamy na rozwiązania najwyższej jakości i proponujemy naszym klientom przyłącza niezawodne, stosowane także przez profesjonalistów. W końcu jest to element, od którego zależy sprawne działanie całej instalacji! W przypadku wyposażenia łazienki zawsze należy zwracać uwagę na ewentualne działanie kamienia – w niektórych regionach twarda woda sprawia, że pojawia się on błyskawicznie! Najlepsze przyłącza kątowe wykonane są z materiałów odpornych na działanie kamienia i tym samym pozostają niezawodne i szczelne o wiele dłużej. Kolejnym zagrożeniem jest korozja; na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie jest to jeszcze poważny problem… po czym nagle w łazience pojawia się niekontrolowany strumień wody, a Ty musisz pilnie szukać fachowca. Przyłącza z chromowaną powłoką są odporne na działanie korozji, dlatego posłużą Ci o wiele dłużej. Nie oznacza to jednak wyłącznie rozwiązań w kolorze srebrnym – jeśli urządzasz swoją łazienkę w innym stylu, dopasuj przyłącza do wiodącej kolorystyki i wykończenia. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie przyłącza w kilku odcieniach – są w zasadzie uniwersalne i pasują doskonale zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych łazienek, jak i klasycznych wnętrz czy pomieszczeń w stylu glamour.

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij