Armatura specjalistyczna

Armatura specjalistyczna dostępna jest w ofercie sklepu dom-lazienka.pl. W kategoriach produktowych znajdą Państwo baterie lekarskie, baterie gastronomiczne oraz natryskowe stanowiska bezpieczeństwa. Oferta skierowana jest głównie do lokali gastronomicznych, szpitali, jak i obiektów użyteczności publicznej.

Armatura dla gastronomii

W naszym sklepie proponujemy armaturę dla gastronomii, w tym wiele wariantów baterii zlewozmywakowych przeznaczonych do różnego rodzaju punktów gastronomicznych. W zależności od specyfiki i potrzeb Państwa obiektu mogą to być np. modele stojące z obrotową wylewką lub inne produkty spełniające konkretne wymagania. Oferujemy baterie z jednym i dwoma uchwytami ze spryskiwaczem lub bez. Niezależnie od wybranego rodzaju armatury dla gastronomii zyskują Państwo pewność niezawodności jej działania, opłacalność eksploatacji, funkcjonalność oraz jej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych baterii gastronomicznych z naszego asortymentu.

Baterie lekarskie

Baterie lekarskie z naszej oferty zostały stworzone z myślą o miejscach takich jak przychodnie, szpitale oraz ośrodki rehabilitacji każdego typu. Odpowiedniej długości dźwignia ułatwia uruchomienie baterii oraz pomaga w bieżącym regulowaniu temperatury i ciśnienia wody. Taka funkcjonalność znacząco poprawia komfort mycia w branży medycznej. W zależności od modelu bateria może być montowana w różny sposób, a ręce nie muszą mieć styczności z baterią, co wpływa na zachowanie oczekiwanej higieny i sterylności.

Stanowiska natryskowe

Stanowiska natryskowe idealnie nadają się do trudnych warunków pracy, w których istnieje ryzyko bezpośredniego kontaktu z niebezpiecznymi substancjami. W celu najlepszej ochrony pracowników stosuje się odpowiednie zabezpieczenia, m.in. środki ochrony przed działaniem substancji szkodliwych oraz montuje się stanowiska natryskowe. Stanowiska te, w tym również myjki do oczu i twarzy, zmniejszają ryzyko wypadków oraz kontaktu z substancjami niebezpiecznymi. Strumień wody w tego typu natryskach jest bardzo silny, co powoduje, że szybko zapobiega powstaniu ewentualnej szkody.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna