Stanowiska natryskowe

Stanowiska natryskowe, w tym myjki do oczu to urządzenia służące ochronie zdrowia i życia osób, które podczas wykonywania swojej pracy mają kontakt z różnego rodzaju substancjami niebezpiecznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tego typu produktów, która została przygotowana tak, by dostosować ją do Państwa potrzeb.

Stanowiska natryskowe

Stanowiska natryskowe sprawdzają się w zakładach pracy w różnych pomieszczeniach. Zwyczajowo są instalowane w niewielkiej odległości od stanowiska pracy w obszarze niebezpiecznym. Wynika to z faktu, że stanowiska natryskowe, w tym natryskowe myjki do oczu, mają za zadanie jak najszybciej dostarczyć dużą ilość wody o odpowiednich parametrach. Dzięki temu możliwe jest natychmiastowe spłukanie z twarzy i oczu substancji szkodliwych, a co za tym idzie wyeliminowanie ich agresywnego działania oczy czy twarz. Nasz sklep oferuje przede wszystkim stanowiska natryskowe od renomowanej firmy Hydrostop, która specjalizuje się w dystrybucji armatury sanitarnej przeznaczonej do obiektów użyteczności publicznej. Wybór tego właśnie producenta jest rezultatem naszych doświadczeń z armaturą sanitarną spełniającą rosnące wymagania rynku. Armatura Hydrostop to synonim jakości potwierdzonej przez wielu usatysfakcjonowanych użytkowników.

Myjki do oczu i twarzy

W naszej ofercie można znaleźć różne modele myjek do oczu i twarzy. Posiadamy zestawy z miską umywalkową z tworzywa metakrylanowego montowane na ścianie na wsporniku ze stali nierdzewnej, jak również modele montowane na blacie i uruchamiane manetką ręczną. Można również wybrać produkty montowane na posadzce i do ściany, uruchamiane ciągadłem ręcznym. Warto podkreślić, że myjki do oczu i twarzy od firmy Hydrostop, które znalazły się w naszej ofercie, charakteryzują się komfortem i higieną użytkowania, łatwością instalacji, odpornością na intensywną eksploatację oraz ograniczoną do minimum obsługą techniczną i konserwacją. Zaletą produktów firmy Hydrostop jest również fakt, że szczególną uwagę przykłada do oszczędzania wody i energii, co zdecydowanie wpisuje się w panujące trendy.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna