Słuchawki prysznicowe

Słuchawka prysznicowa – niezbędna w każdej łazience!

Szybki i orzeźwiający prysznic czy raczej długa, relaksująca kąpiel? Podobno użytkownicy łazienek dzielą się na zwolenników jednego lub drugiego rozwiązania, jednak nawet jeśli preferujesz raczej korzystanie z wanny, z pewnością nie możesz obyć się bez słuchawki prysznicowej. To niezbędny element wyposażenia każdej łazienki, z którego korzystamy codziennie, począwszy od mycia i spłukiwania ciała i włosów po napełnianie wodą wiaderka czy spłukiwanie środków czyszczących z wanny. Zarówno wanna, jak i kabina prysznicowa tracą swoją funkcjonalność bez słuchawki, a sam wybór rozwiązania wcale nie jest taki łatwy! Jaka słuchawka prysznicowa sprawdzi się najlepiej w Twojej łazience?

Słuchawki prysznicowe – jaki model wybrać?

Jeśli chodzi o słuchawki prysznicowe, wybór jest naprawdę ogromny. Możesz wybierać spośród prostych, klasycznych modeli, profesjonalnych, wielofunkcyjnych słuchawek czy designerskich elementów wyposażenia i zarazem wystroju łazienki. Najprostsze słuchawki prysznicowe mają jedną funkcję: za pomocą kilkudziesięciu dysz przekształca strumień wody w cieńsze strużki wody umożliwiające spłukanie ciała oraz włosów. Coraz częściej tego typu słuchawki są zastępowane przez modele wielofunkcyjne. Różnica w cenie nie jest wcale duża, a zyskujesz w ten sposób rozwiązanie umożliwiające nie tylko szybki prysznic, ale również hydromasaż czy skorzystanie z delikatniejszej mgiełki wodnej. Przy okazji warto zwrócić również uwagę na modele wyposażone w specjalną powłokę zapobiegającą osadzaniu się kamienia – taka słuchawka nie będzie wymagała długiego szorowania, dlatego sprawdzi się szczególnie tam, gdzie twarda woda płynąca z kranu bywa prawdziwą zmorą mieszkańców. Najczęściej powłoka występuje w formie specjalnych silikonowych gumeczek obejmujących otwory słuchawki natryskowej. Są one niemal niewidoczne, a znacząco zwiększają komfort użytkowania słuchawki.

Wygląd także ma znaczenie! Najmodniejsze słuchawki prysznicowe i nie tylko

Nieważne, czy w Twojej łazience stoi duża kabina prysznicowa, czy też niewielka, ale funkcjonalna wanna – słuchawka prysznicowa to jeden z tych elementów, których nie da się zbytnio ukryć. Owszem, możesz zdecydować się na modele podtynkowe, jednak ze względów praktycznych warto posiadać także klasyczną słuchawkę z wężem, która przyda się przy wielu czynnościach, począwszy od kąpieli najmłodszych członków rodziny po napełnianie misek czy wiaderek. Zamiast ukrywać słuchawkę prysznicową, wybierz model, który doskonale wpisze się w całą aranżację łazienki. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości słuchawki prysznicowe – zarówno klasyczne i stonowane, jak i nowoczesne, o ciekawym wykończeniu. Stawiamy również na kolor, dlatego nasi klienci wcale nie muszą wybierać spośród słuchawek w kolorze srebrnym. Modna czerń, szlachetne złoto czy niezwykle uroczy odcień rose gold? A może coś jeszcze innego? Sprawdź naszą ofertę i wybierz swoją nową słuchawkę prysznicową – nie tylko funkcjonalną, ale również bardzo stylową.

Filtruj produkty
Cena
od do
Kolor
Producent
zamknij