Meble HoReCa

 

 

Meble do restauracji muszą spełniać kilka podstawowych funkcji. Zestawy mebli restauracyjnych nie tylko powinny posiadać aspekty wizualne, dzięki którym goście restauracji lub barów będą czuli się jak w domu czy też własnym ogródku. Istotną kwestią dla restauratora kwestią jest też funkcjonalność i trwałość mebli, które trzeba będzie często składać lub przestawiać. 

Czym charakteryzują się meble HORECA?

W meblach HORECA widać przede wszystkim znajomość potrzeb branży gastronomicznej i restauracyjnej producenta. Zestawy, które znajdziesz w naszym sklepie, cechuje przede wszystkim:

  • Wytrzymałość - meble dedykowane do branży restauracyjnej muszą spełniać wyższe standardy niż meble domowe czy nawet ogrodowe. Z oczywistych przyczyn są one narażone na wysoką eksploatację. Meble Horeca zostały zaprojektowane tak, aby siedziska wytrzymały duży ciężar. Obciążenie wynosi nawet 150 kg. Materiały, z których zostały wykonane, są najwyższej jakości. Szkło używane do blatów ma 5 mm grubości, co gwarantuje wytrzymałość. Dodatkowo stoły Horeca wzmocnione są metalowymi oparciami. Firma dokłada więc wszelkich starań, żeby meble restauracyjne mogły towarzyszyć coraz to nowym rzeszom Twoich klientów. 
  • Oszczędność miejsca - meble HORECA zostały pomyślane w taki sposób, aby przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu użytkowania, zajmowały mało miejsca podczas przechowywania. Dlatego właśnie część produktów ma składane oparcia, a pufy można w wygodny sposób ustawić na sobie.
  • Uniwersalność - zarówno materiały, jak i kolorystyka mebli restauracyjnych, które znajdziesz w naszym sklepie, pozwolą na stworzenie ciekawych kompozycji. Można w dowolny sposób je ze sobą łączyć.
  • Łatwość utrzymania w czystości - technorattan to materiał nie tylko wytrzymały, ale i łatwy do utrzymania w czystości. Nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Niejednokrotnie do czyszczenia wystarczy szmatka z wodą i delikatnym detergentem. Poduszki foteli i puf zostały uszyte tak, aby w łatwy sposób można je było zdjąć i uprać. Jest to kwestia niezwykle istotna w meblach dedykowanych branży restauracyjnej, tak bardzo narażonych na zabrudzenia.

Odporność na warunki pogodowe - nie każdy mebel podoła intensywnej eksploatacji i zmiennym warunkom pogodowym. A na te z pewnością są narażone dużo częściej niż meble w przydomowym ogrodzie.

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij