Osoby niepełnosprawne

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wiele artykułów dla osób niepełnosprawnych. Produkty te mają za zadanie ułatwić codzienne życie osobom dotkniętym kalectwem chorobą. Głównym naszym zadaniem jest dostarczenie akcesoriów związanych z wyposażeniem domu i łazienki dla niepełnosprawnych. Sprawdź nasz asortyment i dowiedz się, jak zaprojektować funkcjonalną łazienkę, z której swobodnie będzie mogła korzystać każda osoba z niepełnosprawnością.

Czym powinna charakteryzować się łazienka przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych?

W łazience, z której będą korzystać osoby niepełnosprawne, muszą panować odpowiednie warunki. Przede wszystkim, wymiary i układ pomieszczenia powinny umożliwiać swobodne poruszanie się wózkiem. Duże znaczenie ma wysokość, na jakiej zamontowana będzie armatura i inne elementy wyposażenia. Przy toalecie, umywalce i pod prysznicem nie może zabraknąć solidnie zamontowanych poręczy. Niewskazane jest montowanie wysokich progów i brodzików. Wszystko, co niezbędne, aby dostosować pomieszczenie do szczególnych potrzeb, znajdziesz w wirtualnym salonie Dom-Łazienka.pl. Rozbudowany katalog produktów tworzą standardowe i podnoszone poręcze z postumentem oraz montowane naściennie, antypoślizgowe i płaskie brodziki, i kompletne kabiny prysznicowe.

Wyposażenie dla komfortu i bezpieczeństwa seniorów

Produkty prezentowane w tej kategorii są nieocenioną pomocą nie tylko dla osób z niepełnosprawnościami, ale i seniorów. Wymiana wanny albo klasycznej kabiny na prysznic bez wysokiego brodzika oraz zamontowanie praktycznych uchwytów znacząco ułatwi codzienne życie osobom starszym o ograniczonej motoryce.

Asortyment dostępny w naszym sklepie spełni oczekiwania zarówno klientów planujących remont prywatnej łazienki, jak i osób szukających wyposażenia do szpitala, domu opieki, hospicjum oraz ogólnodostępnej toalety w budynku użyteczności publicznej. Ogromny wybór produktów pozwala na stworzenie funkcjonalnego i, co najważniejsze, bezpiecznego w użytkowaniu pomieszczenia sanitarnego. 

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij