Czarne odpływy liniowe

Odpływy liniowe bez wątpienia należy zaliczyć do rozwiązań łazienkowych, których popularność rośnie bardzo szybko. Pozwalają one w nowoczesny sposób zaaranżować przestrzeń prysznicową bez montażu klasycznego brodzika. Do stworzonej w ten sposób przestrzeni można wejść bez potrzeby pokonywania stopnia, a bieżące utrzymanie w czystości staje się dużo łatwiejsze. Odpływ liniowy daje niesamowite efekty aranżacyjne. Strefa prysznicowa bez brodzika optycznie wygląda na większą, a wewnątrz niej jest więcej przestrzeni do wykorzystania.

Odpływ liniowy – zalety

Montaż odpływu liniowego należy zaplanować na początkowym etapie aranżacji łazienki. Wymaga bowiem odpowiedniego zaizolowania posadzki pod strefą prysznicową oraz przygotowania wpustu pod odpływ i syfon. Równie ważne jest przygotowanie odpowiedniego spadku w kierunku odpływu, aby woda kierowała się do odpływu bez zalewania posadzki łazienki. Nasze odpływy liniowe, np. czarne odpływy liniowe mają różne szerokości, dlatego z łatwością można dopasować odpowiedni model do wymiarów konkretnej kabiny oraz do ilości wody, którą odpływ powinien skutecznie odprowadzać. Tego typu nowoczesne rozwiązania techniczne ułatwiają codzienne funkcjonowanie w łazience i poprawiają jej wygląd.

Odpływ liniowy czarny

Nasi klienci, którzy remontują łazienkę, coraz chętniej wybierają czarny odpływ liniowy. Ich wybór jest podyktowany nie tylko kwestiami praktycznymi, ale i estetycznymi. Montaż czarnego odpływu liniowego jest szczególnie korzystny dla osób z różnego rodzaju ograniczeniami ruchowymi. Brak konieczności przekraczania progu jest dużym ułatwieniem podczas codziennego dbania o higienę. Istotną zaletą tego typu rozwiązania jest również brak dodatkowych zakamarków, które trudno doczyścić. Wybierając ten rodzaj odpływu, nasi klienci kierują się głównie jego elegancją ponadczasowością i stylem, który chcą uzyskać we wnętrzu łazienki. Nowoczesna łazienka ma bowiem być nie tylko funkcjonalna, ale i cieszyć oko.

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij