BioBidety - deski sedesowe

 

 

Montaż deski myjącej WC na misce kompaktowej jest łatwy i zazwyczaj nie wymaga pomocy hydraulika. W przypadku misek podwieszanych należy przygotować osobne przyłącze zimnej wody (hydraulik powinien wykonać przyłącze wewnątrz stelaża i wyprowadzić je na dole obok miski giętkim przewodem. NIE MA KONIECZNOŚCI DEMONTAŻU OBUDOWY STELAŻA) oraz gniazdko z uziemieniem 230 V.

Popularność automatycznych desek myjących wynika nie tylko z uwagi na designerski efekt estetyczny, ale przede wszystkim jest wynikiem jej właściwości. Korzystanie z elektronicznej deski myjącej to wysoki komfort – niemożliwy do osiągnięcia przy korzystaniu z bidetu (a tym bardziej z papieru toaletowego).

Nowoczesność w higienie osobistej

Współcześnie zależy nam na podnoszeniu standardu codziennego życia. Jednocześnie rośnie świadomości na temat higieny osobistej i jej wpływu na zdrowie. Technologia, która odpowiada na te dwie potrzeby, staje się coraz bardziej dostępna i zdobywa coraz większą popularność. Automatyczne deski myjące są tego doskonałym przykładem. Pozwalają na dokładną higienę okolic intymnych bez potrzeby wstawania z deski sedesowej. Zapewniają zatem dużo większy komfort niż powszechnie stosowany bidet. Stąd rosnąca popularność tego rozwiązania.

Jeśli zależy Ci na komforcie w utrzymaniu higieny osobistej, a nie planujesz remontu łazienki, nic straconego. Zamontowanie automatycznej deski myjącej, jak wspomnieliśmy na początku, jest proste. Wystarczy doprowadzenie do toalety zasilania. Większość dostępnych w naszej ofercie modeli myjących desek WC jest kompatybilna z różnymi modelami toalet. Klikając w ofertę konkretnego modelu, dowiesz się, jak sprawdzić, czy pasuje on do miski wc, na której chcesz zamontować BioBidet.

Funkcje automatycznych desek myjących

Najprostsze modele BioBidetów mają funkcję mycia tylnego oraz damskiego. Można w nich również ustawiać intensywność strumienia oraz temperaturę wody. Sprawdzą się, jeśli zależy Ci na higienie osobistej przy jednoczesnej łatwości obsługi urządzenia. Bardziej zaawansowane modele mają wiele dodatkowych opcji, takich jak panel zdalnego sterowania, pochłaniacz przykrych zapachów, funkcja mycia dedykowana dzieciom, strumień pulsacyjny, niezwykle pomocny przy obstrukcjach. Ciekawa jest również opcja suszenia, dzięki której nie ma konieczności korzystania z papieru toaletowego. W naszej ofercie posiadamy również modele automatycznych desek myjących posiadające funkcję masażu. Dzięki strumieniom wody o różnym natężeniu i ukierunkowaniu mogą ułatwiać dolegliwości związane z wypróżnianiem, czy nawet z hemoroidami. Warto zwrócić uwagę, czy wybrany model posiada opcję automatycznego czyszczenia po każdorazowym użyciu.

Jeśli więc decydujesz się na podniesienie komfortu dbania o higienę osobistą poprzez zakup BioBidetu, weź pod uwagę dostępne w ofercie naszego sklepu opcje.

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij