Parawany wannowe

Wanna z parawanem

 

Czy myślałeś kiedyś o wannie, w której można wziąć szybki prysznic? Dzięki konstrukcji wanny z parawanem jest to możliwe. Wanna, do której możemy dołożyć parawan, jest uniwersalnym rozwiązaniem. W każdej chwili wanna z parawanem może zostać napełniona wodą i posłużyć nam jako miejsce długiej, odprężającej kąpieli, natomiast gdy się spieszymy lub zależy nam na szybkim prysznicu, możemy go wziąć w wannie bez ryzyka zachlapania łazienki. Parawany wannowe występują w różnej formie od półokrągłych po całkowicie proste. To pozwala dopasować akcesoria do wyposażenia łazienki o bardzo odmiennych parametrach. W końcu, jeśli nie ma konieczności wyboru pomiędzy prysznicem a wanną, szkoda rezygnować z któregoś z nich.

Wanna z prysznicem w dowolnej aranżacji

Nasza oferta to różne parawany, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Różnice dotyczą m.in. wymiarów. Ponadto wanna z prysznicem może powstać zarówno za sprawą jednodrzwiowego, jak i dwudrzwiowego parawanu. Dużym powodzeniem cieszą się modele przesuwne, które umożliwiają zamknięcie całej lub niemal całej wanny oraz jej odsłonięcie w dowolnym momencie. Mamy modele szklane niemalże w całości przezroczyste, jak również te ze srebrnymi, czarnymi, a nawet złotymi profilami. Za sprawą produktu z naszej oferty stworzysz wannę z prysznicem w eleganckim stylu. Parawany wykonane są ze szkła hartowanego, które estetycznie wygląda i łatwo utrzymać je w czystości. Wiele z nich posiada dodatkowo ochronną powłokę zapobiegającą osadzaniu kamienia i pozostałości środków do kąpieli. Stanowi to duże ułatwienie podczas sprzątania łazienki.

Wanna z parawanem – zalety 

Jeśli nie chcesz rezygnować z gorących kąpieli lub porannych, chłodnych pryszniców, wanna z parawanem to wybór, który pozwoli Ci oszczędzić miejsce i pieniądze. Zamiast bowiem stawiać oba elementy wyposażenia obok siebie, wystarczy, że zainwestujesz w wannę i dopasowany do niej szklany parawan. Będziesz mógł korzystać z tej przestrzeni w wybrany przez siebie sposób. Kiedy zapragniesz na szybko spryskać się wodą w upalny dzień, wystarczy, że ustawisz się za parawanem. Z kolei kiedy zamarzy Ci się półgodzinna kąpiel w pianie, dodatkowa szybka nie będzie stanowiła dużego utrudnienia. W naszym sklepie dostępne są zresztą modele przesuwne lub uchylne, które umożliwiają zmniejszenie przestrzeni zajmowanej przez parawan wtedy, gdy nie jest on potrzebny. Kiedy zaś potrzebny będzie szybki prysznic, możesz nawet całkowicie zamknąć się w tak powstałej kabinie.

Stylowe wanny z prysznicem

Zapewniamy duży wybór rozwiązań, abyś mógł dobrać akcesoria, które będą świetnie współgrać z posiadaną wanną. W ofercie znajdziesz szyby ochronne z wykończeniem w stylu industrialnym, klasycznym, glamour i wielu innych. Dzięki temu parawan idealnie wpisze się w Twoją wizję wystroju wnętrz. Zwróć uwagę na sposób, w jaki będzie korespondować z pozostałym wyposażeniem. Drobne akcenty w postaci czarnych czy złotych elementów mogą pojawić się nie tylko na parawanie nawannowym, ale również na lustrze, stojaku na papier toaletowy, osłonce na kwiatek itp. Jeśli dobrze je połączysz, to Twój pokój kąpielowy będzie nie tylko komfortowy, ale również atrakcyjny wizualnie. Zapanuje w nim harmonia, która dobrze działa na zmysły i pomoże Ci się odprężyć, ilekroć będziesz korzystał z łazienki.

Dla kogo są wanny z parawanem?

Nie każdy lubi produkty dwa w jednym, dlatego rozumiemy, że znajdą się i tacy, którzy zamiast parawanu będą chcieli mieć oddzielny prysznic. Dla nich również nie zabraknie propozycji w naszym sklepie. Wiemy też, że części klientów nie przeszkadza branie prysznica w wannie, nawet jeśli kilka kropel wody wydostanie się poza jej obręb. Jeśli jednak wanna z prysznicem zamontowana jest w narożniku, wystarczy zaledwie niewielka ścianka, aby zupełnie wyeliminować chlapanie. 

Parawany przeznaczone są dla tych klientów, którzy pragną zwiększyć swoje bezpieczeństwo oraz codzienny komfort. Dzięki nim ryzyko poślizgnięcia się na posadzce przy wychodzeniu z wanny zostaje zmniejszone do minimum. Jeśli dodatkowo położy się przy niej dywanik, nie trzeba obawiać się upadku. Wanny z parawanem stanowią również bardzo estetyczne rozwiązanie, które odpowiada gustom wielu klientów. Mnogość opcji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Filtruj produkty
Cena
od do
Kolor profili
Producent
zamknij