Baterie zlewozmywakowe

Baterie zlewozmywakowe – trendy, technologia, design

 

 

 

Na co zwrócić uwagę, wybierając baterie zlewozmywakowe do nowocześnie urządzonej kuchni? Obok wielu modeli, zachwycających kształtem, kolorem i designerskimi rozwiązaniami, znajdziesz klasyczne serie armatury kuchennej wiodących producentów, starannie wyselekcjonowane przez ekspertów sklepu internetowego dom-lazienka.pl, które powstały z troską zarówno o doznania estetyczne, jak i najnowsze rozwiązania technologiczne, minimalizujące zużycie wody oraz ułatwiające dotarcie do trudno dostępnych miejsc podczas zmywania naczyń i przygotowywania posiłków.

Kształt, kolor, funkcjonalność – bateria zlewozmywakowa

Ogromną popularnością cieszy się bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganą wylewką. Dzięki niej znacznie łatwiej ogarnąć zlewozmywak dwukomorowy. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych zlewozmywakach z fabrycznie przygotowanymi otworami pod baterię na obrzeżach, jak i w bardziej pomysłowych aranżacjach – z baterią zamontowaną na blacie przy ścianie lub na centralnie osadzonej w kuchni wyspie.

Bateria zlewozmywakowa z wysoką, obrotową wylewką bez węża lub z systemem podtynkowym, z mieszaczem w uchwycie, doskonale dopełni niewielką kuchnię, zapewniając Ci maksimum funkcjonalności przy minimalnej formie. Sprawdź, jak prezentują się modele w czerni, złocie i mosiądzu, adekwatnie do stylów nowoczesnego, klasycznego i retro. Znajdź model baterii zlewozmywakowej idealnie dopasowanej do Twojej kuchni!

Filtruj produkty
Cena
od do
Sposób montażu
Kolor
Producent
zamknij