Czarna Ceramika

Czarna ceramika to coraz częstszy wybór naszych klientów. Kolor czarny w łazience to dla nich przede wszystkim synonim elegancji i luksusu. Czerń pięknie łączy się z drewnem, kamieniem, a nawet betonem, dlatego z powodzeniem można ją wykorzystać w różnego rodzaju aranżacjach, nawet tych bardziej surowych, np. w stylu industrialnym czy loftowym. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą czarnej ceramiki!

Czarna umywalka

Nasi klienci marzą często o zaaranżowaniu łazienki w nieco bardziej oryginalnym stylu i rezygnują z klasycznej bieli ceramiki. Śledząc współczesne trendy, stawiają na wyraziste kolory, np. czerń. Częstym wyborem jest piękna i nietuzinkowa czarna umywalka. Bez problemu można ją wkomponować w organizowaną przestrzeń, gdzie będzie doskonale wyglądać w połączeniu z innymi kolorami i różnymi fakturami. Czarna umywalka stworzy np. nietuzinkowy duet z efektowną złotą baterią wolnostojącą. Taka aranżacja na tle drewnianej lub betonowej ściany może stać się centralnym punktem łazienki, która nabierze charakteru prawdziwego SPA. Całość można dodatkowo podkreślić designerskimi akcesoriami i tekstyliami oraz dużym lustrem.

Czarny bidet i czarna miska WC

Czarna ceramika to elegancki trend w łazienkowych aranżacjach wnętrz. Oprócz czarnych umywalek świetnymi produktami są czarne bidety i czarne miski WC. Takie rozwiązania wybierają klienci, którzy chcą stworzyć nieszablonową przestrzeń, wprost wyjętą z pism wnętrzarskich. Wynika to z faktu, że bidety i miski WC są zazwyczaj bardzo ważnymi elementami w łazience i jako jedne z pierwszych przyciągają wzrok wchodzącego. Wybór eleganckiej czarnej ceramiki gwarantuje, że łazienka będzie mieć nieoczywisty charakter i nietuzinkowy wygląd. Stanie się wyjątkowym miejscem, które wywrze duże wrażenie zarówno na gościach, jak i domownikach. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, nasza oferta obejmuje czarną ceramikę, która nada spójny charakter całej łazience i pozwoli osiągnąć efekt niczym niezmąconej harmonii.

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij