Kabiny prysznicowe dla osób niepełnosprawnych

Kabiny prysznicowe dla osób niepełnosprawnych

 

Planując zagospodarowanie łazienki w kabinę prysznicową przeznaczoną dla osoby niepełnosprawnej lub osoby w podeszłym wieku zwróćmy uwagę na komfort wejścia/wyjścia z kabiny. Pierwszym istotnym czynnikiem jest wybór kabiny prysznicowej montowanej bezpośrednio na płytkach. Czasem jednak posiadamy pewne ograniczenia w postaci konieczności montażu kabiny na brodziku. Ratunkiem jest zakup brodzika do kabiny prysznicowej - niskiego (ultra płytkiego) odpornego na duże obciążenia wykonanego z konglomeratu. Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych powinna posiadać szerokie wygodne wejście. Szerokie wejście najłatwiej jest uzyskać poprzez kabiny z drzwiami składanymi. Drzwi w kabinie można skonfigurować składane na zewnątrz lub jeśli ogranicza nas przestrzeń do wewnątrz. Dla osób posiadających dużą przestrzeń polecamy zaś kabiny z drzwiami w pełni uchylnymi - co pozwoli wjechać do kabiny prysznicowe nawet osobie niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim.

Kabiny prysznicowe dla niepełnosprawnych


W naszym sklepie domy-łazienka posiadamy szeroki i zróżnicowany asortyment, niezbędny do kompleksowego i estetycznego wyposażenia łazienki. Przygotowana przez nas oferta obejmuje zarówno standardowe, jak i mniej popularne czy rzadziej wybierane rozwiązania. Tworząc poszczególne kategorie naszych produktów, staramy się, aby odpowiadały one potrzebom i oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. To właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz również przedstawione powyżej kabiny prysznicowe dostosowane do użytkowników z niepełnosprawnościami ruchowymi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami kategorii!

Kabiny prysznicowe dla niepełnosprawnych i osób starszych


Aby nasz dom był miejscem bezpiecznym i przyjaznym dla wszystkich jego mieszkańców, należy w odpowiedni sposób wykończyć i wyposażyć najważniejsze pomieszczenia. Kluczowe jest tu właściwe urządzenie takich miejsc jak przedpokój, kuchnia czy łazienka, a więc wnętrz używanych na co dzień przez każdego. Jeżeli wśród domowników znajduje się osoba starsza lub poruszająca się na wózku czy o kulach, musimy zadbać o odpowiednio szerokie korytarze czy też wygodne i dostosowane wyposażenie łazienki. Tu właśnie z pomocą przychodzą dostępne w naszej ofercie kabiny prysznicowe dla osób starszych i niepełnosprawnych. Kabiny te stworzone zostały specjalnie z myślą o osobach z nieco większymi potrzebami, dlatego też ich rozmiar, kształt czy sposób użytkowania różnią się od standardowych modeli.

Każdy nasz prysznic dla niepełnosprawnych to przede wszystkim większa przestrzeń użytkowa, szerokie wejście oraz brak jakichkolwiek podwyższeń, schodków czy progów. Taka konstrukcja kabiny pozwala na swobodne korzystanie z niej osobom starszym i poruszającym się na wózku czy o kulach.

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych – jakość i bezpieczeństwo


W naszym sklepie dom-łazienka dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas modele spełniały nie tylko wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów, ale również najważniejsze normy jakości oraz bezpieczeństwa. Nasze kabiny przeznaczone dla osób niepełnosprawnych to modele posiadające oficjalne certyfikaty i atesty, poświadczające ich najwyższą klasę i przystosowanie ich do konkretnej grupy odbiorców.

Oferujemy wyłącznie najwyższej klasy kabiny, będące produktami jedynie zaufanych i znanych marek, cieszących się powszechnym uznaniem szerokiego grona klientów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dostępne w naszym sklepie modele stanowić będą gwarancję stuprocentowej satysfakcji, jakości oraz bezpieczeństwa.

Prysznic dla osoby niepełnosprawnej – wybierz swój model!


Nasza oferta kabin prysznicowych dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi to szeroka i zróżnicowana paleta modeli. Wierzymy, że każdy bez trudu znajdzie u nas dokładnie to, czego szuka i czego potrzebuje. Gorąco zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a także zapraszamy na zakupy! Sprawdź, jakie modele przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz model idealny do swojego domu!

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij