Czarne parawany wannowe

Parawany nawannowe to eleganckie rozwiązania chroniące podłogę w łazience przed zachlapaniem wodą w czasie kąpieli z użyciem zestawu natryskowego. Tego typu parawany skutecznie łączą zalety wanny i kabiny prysznicowej, pozwalając na funkcjonalne zaaranżowanie nawet niewielkiej przestrzeni łazienki. W naszym sklepie oferujemy duży wybór parawanów nawannowych o różnych parametrach. Podstawowym kryterium wyboru produktów do naszej oferty jest jakość ich wykonania, a modelem, który zdecydowanie podbija rynek, jest designerski czarny parawan nawannowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej!

Parawany nawannowe

Parawan nawannowy pozwala znacząco zwiększyć funkcjonalność wanny i przekształcić ją w ciekawą alternatywę dla klasycznej kabiny prysznicowej. Tego typu rozwiązania mogą być stosowane nie tylko w dużych, ale i w małych łazienkach, gdzie równoczesny montaż wanny i kabiny prysznicowej jest niemożliwy. Dobrze dobrany parawan, np. czarny parawan nawannowy, podkreśla wyjątkowy charakter łazienki i sam w sobie staje się elegancką ozdobą. Solidnie wykonany parawan będzie w użyciu przez wiele lat, nic nie tracąc na funkcjonalności, ani estetyce. Warto dobrać parawan do wanny o konkretnym kształcie i rozmiarze.

Czarny parawan nawannowy

Uważamy, że czerń jest doskonałym akcentem kolorystycznym w każdej łazience. Nadaje jej elegancji i wyjątkowy charakter. Kolor czarny świetnie wpisuje się w różnego rodzaju aranżacje, począwszy od tych klasycznych, a na stylu glamour czy nowojorskim kończąc. Jeśli dodatkowo przełamie się czerń inną fakturą lub kolorem, np. złotem w postaci baterii wannowej, uzyskają Państwo powalający efekt! Do produkcji naszych czarnych parawanów nawannowych zastosowano panele ze szkła hartowanego. Szkło tego typu wyróżnia się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia, zmiany temperatury i zarysowania. Czarne prowadnice do naszych parawanów są wykonane z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów. To wszystko świadczy o klasie naszych produktów.

Filtruj produkty
Cena
od do
Kolor profili
Producent
zamknij