Wyposażenie gastronomii

Prowadzenie swojej firmy w branży gastronomicznej wiąże się z koniecznością dostosowania się do szeregu przepisów. Do przygotowywania żywności należy stworzyć odpowiednie warunki sanitarne ściśle określone przez normy. Właściciele przedsiębiorstw z branży HoReCa i spożywczej zobowiązani są do zadbania o najmniejsze detale – urządzenia chłodnicze, odpowiednie warunki do przechowywania produktów spożywczych, stan zdrowia pracowników, warunki panujące w pomieszczeniach… Co ważne, żywność nie może mieć kontaktu z czynnikami mogącymi negatywnie wpłynąć na jej jakość np. z owadami. Wyposażenie gastronomii prezentowane w naszym sklepie pomoże Ci zapanować nad nieproszonymi gośćmi w kuchni i poza nią. 

Niezbędne wyposażenie gastronomii – lampy owadobójcze 

Z myślą o przedsiębiorcach poszukujących niezawodnych rozwiązań skompletowaliśmy wyposażenie gastronomii pozwalające skutecznie uporać się z owadami. W rozbudowanej ofercie znajdziesz lampy owadobójcze lepowe, wiatrakowe i rażące o różnej mocy i wielkości. Oferujemy modele wolnostojące oraz przeznaczone do montażu na ścianie/pod sufitem. Nowoczesna konstrukcja urządzeń zapewnia im skuteczne działanie i niski pobór energii. Sprzęt unieszkodliwia małe i duże owady, takie jak komary, ćmy, muchy czy osy. 

Rozwiązania nie tylko do restauracji 

Oferowane lampy owadobójcze znajdują zastosowanie w miejscach wymagających utrzymania nienagannej higieny – w sklepach z żywnością, lokalach gastronomicznych, miejscach produkcji i przetwórstwa żywności, szpitalach, aptekach i laboratoriach. Ponadto urządzenia do zwalczania owadów mile widziane są również w domach prywatnych (wewnątrz budynku, na tarasach i balkonach). Ponadto, oferujemy innowacyjne urządzenia zaprojektowane z myślą o obszarach wiejskich i obiektach takich jak gospodarstwa rolne, stajnie, fermy. Zaawansowane technologicznie urządzenia mogą być montowane w miejscach, gdzie używanie chemicznych środków owadobójczych lub innych szkodliwych substancji jest niewskazane.

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij