Lampa owadobójcza lepowa Mo-Stick 397 Professional Moel

Lampa Mo-Stick 397 Producent: Moel
2010,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Rodzaj lampyLepowa

Opis produktu Lampa owadobójcza lepowa Mo-Stick 397 Professional Moel

Lampa Owadobójcza Lepowa MO STICK 397 włoskiej firmy MOEL to profesjonalne urządzenie do zwalczania owadów, takich jak muchy, ćmy, komary czy osy. Ta lampa owadobójcza została zaprojektowana dla dużych pomieszczeń przemysłowych, które wymagają najwyższej higieny środowiska (posiada certyfikat HACCP), więc szczególne polecana jest do miejsc związanych z produkcją, przetwarzaniem i przygotowywaniem żywności. Lampa zastępuje idealnie wszelkiego rodzaju chemiczne środki owadobójcze. Jej elegancki wygląd doskonale komponuje się z architekturą pomieszczenia. Urządzenie jest bardzo ciche i zwalcza owady w sposób niezwykle dyskretny. Lampa wyposażona jest w dwie świetlówki UV-A o łącznej mocy 80W, która działają na obszarze 700-800 m² (15-18m w działaniu liniowym).

Sugerowane zastosowanie: użytek zewnętrzny oraz wewnętrzny, kuchnie dużych rozmiarów (np. restauracje bary), przetwórstwo ryb, hurtownie żywności, produkcja nabiału rzeźnie, wszelka inna produkcja i przetwórstwo spożywcze, sklepy z winem, rafinerie cukrowe, markety, budynki usługowe-handlowe.

Lampa owadobójcza lepowa MO-STICK 397 to nowoczesne włoskie urządzenie przeznaczone do zwalczania wszelkiej maści owadów latających. Lampa wyprodukowana została specjalnie dla dużych przestrzeni przemysłowych, wymagających zachowania najwyższego stopnia higieny takich jak obszary produkcji czy przetwórstwa żywności jak również dużych rozmiarów kuchnie (lampa posiada certyfikat HACCP).

Lampa lepowa jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie szczególnie dba się o higienę, bowiem złapane owady są łapane na lep i nie ma ryzyka ich fragmentacji. W związku z tym nie następuje rozprzestrzenianie się bakterii, jak również nie ma możliwości aby fragment owada dostał się np. do żywności. Ten model lampy owadobójczej zaprojektowany jest także do środowisk, w których występują materiały łatwopalne, a także powstające na skutek produkcji niebezpieczne pyły oraz gazy,  m.in. do rafinerii cukrowych oraz sklepów winiarskich. Lampa na owady Mo Stick 397 jest odporna na wodę, kurz i parę wodną (posiada stopień ochrony IP65, co oznacza że jest pyłoszczelna i odporna na strugi wody). Ponadto lampa jest wyposażona w wodoszczelny kauczukowy kabel.

Zasada działania lampy jest prosta: promienie ultrafioletowe UV-A przyciągają owady a te są następnie łapane przez specjalne wkłady lepowe. Lampa powinna być zainstalowana z dala od głównych źródeł światła (np. okna) a także z dala od silnych przepływów powietrza, które mogłyby zakłócić lot owada. Należy unikać instalacji MO-STICK blisko obszarów produkcyjnych, celem jest bowiem odciągnięcie owadów od tych miejsc. Idealną pozycją jest umieszczenie MO-STICK pomiędzy obszarem produkcji a wejściem do pomieszczenia, w taki bowiem sposób owady będą złapane zanim dotrą do najważniejszych miejsc produkcji. Czysty, stylowy wygląd czyni lampę dekoratywnym i dyskretnym produktem, który skutecznie oczyszcza otoczenie z insektów. Lampa owadobójcza MO-STICK 397 może być zawieszona a suficie na 2 małych łańcuszkach, przyczepiona do ściany jak również stać na ziemi. Dwie mocne świetlówki 40W UV-A osadzone zostały w wodoszczelnym uchwycie i są odporne są na stłuczenia. Wyposażone zostały w nietłukące się osłonki - w przypadku gdy szkło pęknie, nie zostaje rozproszone a fosfiny znajdujące się w lampie nie wyciekają na zewnątrz. Osłonka jest całkowicie przeźroczysta dla promieni UV-A. Obszar działania lampy to 700-800 m² (15-18 m w działaniu liniowym). Lampa MOEL jest wyjątkowo łatwa do czyszczenia za pomocą strumienia wody.

W zestawie:

 - 3 tablice lepowe

- Łańcuchy do zawieszenia lampy

 • Rozmiary w mm - 655x385x235 (H)
 • Waga - 8,8 KG
 • Zasilanie - 230V ~ 50 Hz
 • Całkowity pobór mocy - 95W
 • Zakres działania liniowy - 15-18 m
 • Pole działania w m2 - 700-800 m²
 • Stopień ochrony - IP65
 • Klasa izolacji - I
 • Świetlówka - 2X40W Aktyniczna UV-A Sylvania
 • Żywotność świetlówki - 2000h
 • Materiał - konstrukcja ze stali lakierowanej
 • Miejsce produkcji - Włochy
 • Gwarancja 2 lata
Powiadomienie o dostępności: Lampa owadobójcza lepowa Mo-Stick 397 Professional Moel

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie