Akcesoria do kabin

Akcesoria do kabin prysznicowych

 

Czasem drobna zmiana robi wielką różnicę. Akcesoria do kabin prysznicowych, a wśród nich profile poszerzające oraz rolki dolne i górne, pozwalają dopasować drzwi do niestandardowych wymiarów, dostosować całą kabinę do miejsca montażu, powiększyć ją o kilka centymetrów, a także zniwelować wszelkie nierówności.

Zamiast wymieniać kabinę na nową, możesz odświeżyć jej wygląd i poprawić funkcjonalność. Sprawdź, jakie zastosowanie mają akcesoria do kabiny prysznicowej w ofercie sklepu internetowego z wyposażeniem łazienek dom-lazienka.pl.

Akcesoria do kabiny prysznicowej – jak wybrać profil poszerzający?

Niwelowanie krzywizn ścian i dostosowanie kabiny do miejsca montażu – to dwie główne funkcje, które pełnią dodatkowe profile poszerzające do kabin prysznicowych. Jako akcesoria do kabiny prysznicowej świetnie sprawdzają się nie tylko wtedy, gdy idealny pion ścian nie jest zachowany w Twojej łazience, ale również przy poszerzaniu kabiny lub drzwi wnękowych o kilka centymetrów. Zadbaj o idealne wkomponowanie kabiny prysznicowej we wnętrze, korzystając z prostych i sprawdzonych rozwiązań!

Co zrobić, gdy zepsują się drzwi na rolkach? Akcesoria do kabin

Zanim przekreślisz drzwi do kabiny prysznicowej, w których zepsuły się drobne elementy konstrukcyjne, przejrzyj katalog produktów, wyselekcjonowanych przez ekspertów sklepu internetowego dom-lazienka.pl. Właśnie tutaj znajdziesz wysokiej jakości akcesoria do kabin prysznicowych, które zapewnią Ci szybką odpowiedź na potrzeby i długotrwały efekt wykończenia.

Rolki do drzwi prysznicowych (górne i dolne) są odpowiedzialne za płynne, szczelne i bezgłośne zamykanie oraz zabezpieczenie skrzydeł przed wypadnięciem z prowadnicy. Wygodny system wpinania i wypinania rolek, a także możliwość regulowania ich wysokości pozwala na samodzielne, idealne dopasowanie elementów, które tworzą wygodną i funkcjonalną kabinę prysznicową.

Akcesoria do kabin – panele boczne do ścianek

W ofercie sklepu internetowego dom-lazienka.pl znajdziesz różne akcesoria do kabin łazienkowych, które znacznie zwiększą możliwości aranżacyjne wnętrza. Przygotowaliśmy m.in. panele boczne do ścianek, które świetnie sprawdzają się nawet do montażu bezpośrednio na posadzce. Są uniwersalne pod względem układu – można wykorzystać je na prawej lub na lewej stronie. Panele boczne do ścianek wyróżniają się różnymi kolorami szkła i profili. Najczęściej wybierane są modele chromowane, przezroczyste modele, które świetnie dopasują się do wielu łazienek i współgrają zarówno ze stylem nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Nasze panele boczne standardowo są wyposażone w specjalne powłoki nakładane z pomocą lasera. Dzięki nim na szkle osadza się znacznie mniej kurzu i drobnoustrojów, a do tego łatwiej jest zmywać zacieki nawet bez używania specjalnych środków czystości.

Profile poszerzające – akcesoria do kabin prysznicowych 

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko akcesoria do kabin takie jak panele boczne. Zadbaliśmy o wszystkich użytkowników, którzy mają problem z dostosowaniem drzwi kabiny do wielkości pomieszczenia – w asortymencie dom-lazienka.pl znalazły się również profile poszerzające. Przy ich zakupie warto dokładnie przyjrzeć się modelowi, do którego pasuje dany profil. Kiedy należy wybrać tego typu rozwiązania? To przede wszystkim odpowiedź na problemy z dokładnym dopasowaniem gabarytów prysznica – takie akcesoria do kabiny prysznicowej umożliwiają przedłużenie regulacji drzwi wnękowych o kilka centymetrów. Co więcej, panele poszerzające można z sobą łączyć, aby wykonywać przedłużenia. Warto jednak pamiętać, że w sklepie dom-lazienka.pl możesz zamówić również kabiny przygotowywane na wymiar, które od początku będą idealnie dopasowane do układu Twojej łazienki.

Akcesoria do kabiny prysznicowej, które pomogą Ci odświeżyć wystrój

Wykorzystanie odpowiednich akcesoriów do łazienki może mieć korzystny wpływ na wystrój wnętrza. Ponadto możesz dzięki nim sporo zaoszczędzić, odświeżając wygląd pomieszczenia bez kupowania nowej armatury czy wykonywania gruntownego remontu. Nasze akcesoria do kabiny prysznicowej są idealne do każdej łazienki – znajdziesz tutaj rozwiązania różniące się kolorem, rozmiarami czy kształtem, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do konkretnego prysznica. Dla osób, które potrzebują dodatkowego wyposażenia do kabiny, oferujemy m.in. brodziki, baterie, uchwyty prysznicowe i słuchawki. Dzięki temu odnowisz łazienkę bez potrzeby całkowitej przebudowy wnętrza. Sprawdź także nasz duży katalog różnych kabin – w dom-lazienka.pl kupisz prysznice kwadratowe, półokrągłe, pięciokątne, a nawet asymetryczne, typu walk-in czy z hydromasażem lub sauną.

Akcesoria do kabin prysznicowych w atrakcyjnych cenach

Dostępne w naszym sklepie akcesoria do kabin prysznicowych to odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta. Wynika to nie tylko z różnorodności i funkcjonalności kabin, lecz także atrakcyjnych cen. Sprawdź asortyment naszego sklepu, by skutecznie i opłacalnie odświeżyć swoją łazienkę.

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij