Kabiny kwadratowe 80x80

Kabiny prysznicowe kwadratowe 80x80 cm

 

Prysznice o wymiarze 80x80 cm to jeden z najpopularniejszych modeli wybieranych przez klientów do swojej łazienki. Kabina prysznicowa kwadratowa 80x80 cm może przybierać wiele zróżnicowanych form, jeśli chodzi o sposób otwierania drzwi lub też kierunkowość ich otwierania. Kabiny te mogą być wyposażone w drzwi pojedyncze lub podwójne, otwierane w sposób przesuwny bądź też uchylny.

Kabina prysznicowa 80x80 kwadratowa – uniwersalny rozmiar do niejednej łazienki

Najbardziej uniwersalny, a zarazem najchętniej wybierany przez klientów rozmiar kabiny kwadratowej to właśnie 80x80. Taka kabina prysznicowa przyścienna 80x80 zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie świetnie wygląda w każdym domu lub mieszkaniu. Odpowiednie wymiary gwarantują wystarczająco dużo przestrzeni do komfortowego brania pryszniców, jak również niezbędne miejsce na inne meble i armaturę w pomieszczeniu. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na sposób otwierania drzwi, w które została wyposażona wybrana kabina prysznicowa 80x80 kwadratowa. Drzwi uchylne będą zajmować więcej miejsca – co więcej, w pobliżu kabiny nie mogą wtedy znajdować się obiekty, które ograniczą ruchy drzwi i utrudnią ich funkcjonowanie. Będzie to jednak ciekawy i atrakcyjny wybór do wielu łazienek. Dobór idealnej kabiny prysznicowej to ważna decyzja, która w znacznym stopniu przekłada się na komfort korzystania z tego pomieszczenia. Wygoda, jaką zapewnia każda kabina prysznicowa 80x80 kwadratowa z naszej oferty, pozwala na złagodzenie stresu i pełny relaks – nawet po najcięższym dniu.

Kabina prysznicowa 80x80 kwadratowa – drzwi uchylne lub przesuwne

Kabiny prysznicowe kwadratowe dzieli się najczęściej ze względu na sposób otwierania drzwi. Część z nich jest wyposażona w drzwi uchylne, a pozostałe w tradycyjny mechanizm przesuwania. Druga z tych opcji świetnie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, w których nie ma wystarczająco dużo miejsca, by otworzyć drzwi do zewnątrz. Należy jednak liczyć się z tym, że taki sposób łączy się z potrzebą skorzystania z uszczelek i szyn, po których suną rolki łożyskowe w trakcie otwierania i zamykania. To intuicyjne i przyjemne rozwiązanie, jednak należy mieć na uwadze możliwość zbierania się zabrudzeń czy bakterii w trudno dostępnych, często wilgotnych miejscach. Takie punkty ciężko wyczyścić – jeśli zależy Ci na maksymalnym poziomie higieny, wybierz drzwi uchylne.

Czym odznacza się tego typu kabina prysznicowa 80x80 kwadratowa? Drzwi uchylne zajmują więcej miejsca, ale jednocześnie sprawiają, że cała konstrukcja wygląda znacznie nowocześniej. To rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które chcą postawić na ciekawe, higieniczne i atrakcyjne rozwiązania. Drzwi uchylne kabiny działają podobnie jak standardowe drzwi do pomieszczenia – specjalnie zamontowane, mocne zawiasy umożliwiają sprawną i bezproblemową pracę przez całe lata. Dodatkowo pomiędzy drzwiami często dodaje się magnetyczne uszczelki, dzięki którym prysznic jest zawsze szczelnie zamknięty, a woda nie przedostaje się na zewnątrz.

Kabina prysznicowa przyścienna 80x80 – najlepsze wykorzystanie przestrzeni

Tego typu produkty dostępne są w wersjach wolnostojących, narożnych bądź przyściennych. Kabina prysznicowa przyścienna 80x80 zapewnia najlepsze wykorzystanie przestrzeni, tym bardziej w małych łazienkach, w których liczy się każdy centymetr. Dostępne w naszej ofercie propozycje można zamontować pod ścianą, dzięki czemu „wtopią się” w wystrój każdej łazienki. Przygotowaliśmy bogatą ofertę, w której każda kabina prysznicowa przyścienna 80x80 jest wyjątkowa. Można wybierać spośród różnych rodzajów szkła – część z nich została dodatkowo wzmocniona. Wiele kabin wykorzystuje również specjalne technologie, które zmniejszają ilość zacieków na szkole. Kabina prysznicowa 80x80 kwadratowa może być dzięki temu znacznie łatwiejsza w czyszczeniu i wygodniejsza w użytkowaniu. Gdy najważniejszą kwestią jest ilość miejsca, najlepszą opcją będzie kabina prysznicowa przyścienna 80x80 z drzwiami przesuwnymi.

Kabina prysznicowa 80x80 kwadratowa – zalety

Każda kabina prysznicowa 80x80 kwadratowa ma liczne zalety, które sprawiają, że będzie świetnym wyborem do niejednego domu. Takie produkty zajmują niewiele miejsca, są łatwe w sprzątaniu i zapewniają świetny wygląd. Kupując kabinę prysznicową 80x80, zyskuje się sprzęt na lata, który będzie zawsze odpowiednio się prezentować i zapewniać wygodę użytkowania.

Filtruj produkty
Cena
od do
Sposób otwierania drzwi
Sposób montażu
Kolor profili
Producent
zamknij