Nogi do mebli łazienkowych Gante

Nogi do mebli łazienkowych Gante

 

 

Zastanawiasz się, jak nadać oryginalność starym meblom? Zwróć uwagę na czarne, złote lub czarno-złote nogi. Użyta w nich blacha sprawia, że można je zamontować w nowoczesnych szafkach. Aby przytwierdzić ją do spodu mebla, wystarczy przykręcić wkręty do drewna lub metryczne z mufą wkręcaną do szafy. 

Dlaczego warto kupić nóżki do mebli łazienkowych?

Montując nogi do mebli łazienkowych, zyskujesz dodatkową przestrzeń. W ten sposób możesz łatwiej przetrzeć podłogę, aby nie pojawiła się pleśń. Nóżki zostały wykonane z wysokiej jakości stali, odpornej na wodę, wilgoć i wysokie temperatury. Dzięki temu będą Ci one służyć przez wiele lat. Wspomniane akcesoria rozkładają równomiernie ciężar szafki, dzięki czemu zapewniają jej dodatkową stabilność. Dostępne są one w różnych formach, dlatego dobierzesz je do każdego mebla. Przypominamy, że rola nóżek nie ogranicza się do podtrzymywania całej konstrukcji. Warto podkreślić, że pełnią one również funkcję dekoracyjną.

Nogi do mebli – czym kierować się przy wyborze?

Szukając nóżek, zwróć uwagę na ich wysokość, średnicę i sposób montażu. Należy je dobrać do wymiarów szafki, w przeciwnym razie nie wypełnią one swojego zadania. Oczywiście bardzo ważny jest też ich wygląd. Upewnij się, że nogi pasują nie tylko do mebli, lecz także do pozostałych elementów wystroju. Zastanów się, jaki efekt chcesz uzyskać. Pomyśl, czy nóżki mają tylko uzupełnić aranżację, a może mają one odmienić wygląd niepozornych szafek.

Jak nadać meblom łazienkowym nowy charakter?

W łazience panują specyficzne warunki, dlatego doskonale sprawdzą się w niej stalowe nóżki. Przypominamy jednak, że pasują one nie tylko do industrialnego wnętrza. Można je również wykorzystać w nowoczesnym, rustykalnym, skandynawskim, czy tradycyjnym pomieszczeniu. Złote nóżki idealnie wpisują się w styl glamour, z kolei czarne modele nadają się do łazienki w stylu loftu. W razie potrzeby możesz je również zamontować w komodach, szafkach nocnych, a nawet w meblach tapicerowanych. To idealny sposób na tanią i szybką metamorfozę wnętrza.

 

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij