Czarne wanny

Nasz sklep oferuje awangardowe czarne wanny od renomowanych producentów z branży sanitarnej. Niegdyś czarna wanna była synonimem luksusu dostępnego wyłącznie dla nielicznych właścicieli przestronnych łazienek i salonów kąpielowych. Dziś jest to chętnie wybierany produkt do każdej stylowej i modnej łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czarne wanny

Potencjał czarnej wanny można wykorzystać bez względu na wielkość łazienki. Pomimo że czerń, zastosowana w zbyt dużej ilości, może zmniejszyć optycznie wnętrze to wykorzystana jako akcent kolorystyczny potrafi zdziałać cuda nawet w niewielkiej przestrzeni. Czarna wanna z bielą ceramiki, złotem armatury lub płytkami ściennymi imitującymi kamień stworzy ciekawy mocny duet i przyciągnie wzrok, odwracając uwagę od niewielkiego metrażu łazienki. W naszej ofercie znajdują się m.in. czarne wanny wolnostojące, które bezsprzecznie dają niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Idealnym wręcz elementem stylowej łazienki mogą być czarne wanny wolnostojące na lwich łapach. Dzięki temu, że tego typu wanny można dowolnie ustawić we wnętrzu, stają się one centralnym punktem pomieszczenia.

Ponadczasowa elegancja

Proste linie oraz nowoczesny wygląd naszych wanien przekonuje do siebie coraz większe grono klientów, którzy z wdzięcznością doceniają jego zalety. Ze względu na różnorodność modeli, kształtów, wymiarów i typów wykończeń, czarna wanna jest świetnym elementem zarówno wnętrz klasycznych salonów kąpielowych, w stylu industrialnym, jak i minimalistycznych, nowoczesnych łazienek. Oferowane przez nas czarne wanny są wysokiej jakości luksusowymi produktami na lata, których nie trzeba będzie regularnie wymieniać. Wnętrza łazienek stylizowane na salony kąpielowe lub SPA, w których znajdzie się elegancka czarna wanna, nigdy się nie znudzą i będą wywierać niezapomniane wrażenie. Czy jest się nad czym zastanawiać?

Filtruj produkty
Cena
od do
Typ wanny
Producent
zamknij