Okapy kominowe

Podczas gotowania w pomieszczeniu unosi się para wodna osiadająca na meblach, ścianach i podłodze, co negatywnie wpływa na ich kondycję. Ponadto przyrządzanie potraw sprawia, że w domu unoszą się intensywne zapachy, co może być dla domowników źródłem dyskomfortu. Aby rozwiązać te problemy, wystarczy zadbać o odpowiednią wentylację oraz zamontować w pomieszczeniu okap. Urządzenia pochłaniające zapachy, cząsteczki tłuszczu i wilgoć dostępne są w wielu wariantach pasujących do pomieszczeń o zróżnicowanym układzie i wielkości. Wśród proponowanych modeli wyróżniamy między innymi uniwersalne i praktyczne okapy kominowe. Sprawdź naszą ofertę wysokiej klasy okapów kominowych i znajdź wariant idealnie pasujący do zabudowy znajdującej się w Twojej kuchni!

Okapy kominowe – uniwersalne rozwiązania

Okapy kominowe mają wiele zastosowań w nowoczesnych i klasycznych kuchniach. Dzięki przemyślanej konstrukcji elementy instalacyjne (przede wszystkim rura odprowadzająca wilgoć i zanieczyszczenia na zewnątrz) ukryta jest w gustownym kominie. Dzięki temu okap nie wpływa zbytnio na wygląd wnętrza. Oferowane przez nas okapy kominowe charakteryzują się doskonałymi parametrami zapewniającymi urządzeniom efektywną pracę. Sprzęt pobiera minimum energii i jest zaskakująco cichy a jego obsługa – prosta.

Wszystkie okapy kominowe wykonane są z materiałów, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach (przede wszystkim stali nierdzewnej). Eleganckie obudowy nie niszczeją pod wpływem kontaktu z czynnikami zewnętrznymi, a utrzymanie ich w nienagannej czystości nie przysparza trudności. 

Zakup na lata

Doskonale wiemy, że podczas kompletowania wyposażenia kuchennego lepiej nie zdawać się na przypadek. W trosce o zadowolenie naszych klientów współpracujemy wyłącznie z producentami cieszącymi się dużym zaufaniem. Ogromny wybór wysokiej klasy urządzeń, atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo i szybka wysyłka wyróżniają nasz sklep na tle konkurencyjnych punktów.

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij