Brodziki kwadratowe

Brodzik kwadratowy to (dosłownie!) podstawa udanego prysznica

By korzystanie z kabiny prysznicowej było przyjemnością, należy dobrze ją przemyśleć. Gdy bierzesz prysznic, konieczne jest zapewnienie sprawnego odpływu wody. Potrzeba rozwiązania umożliwiającego także łatwe czyszczenie, bezproblemowy montaż kabiny prysznicowej oraz atrakcyjną aranżację przestrzeni. Wydajne usuwanie wody do systemu kanalizacyjnego i stabilizacja ścianek prysznicowych to cechy każdego brodzika prysznicowego. Dodatkowo izoluje on od posadzki oraz chroni elementy instalacji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów przypominających surowce naturalne, w ciekawy sposób uzupełni projekt łazienki. W szerokiej ofercie sklepu internetowego dom-lazienka.pl znajdziesz brodziki o rozmaitych kształtach, wysokościach i właściwościach. Jeśli potrzebny Ci brodzik prysznicowy, który łatwo dopasujesz do niemal każdej łazienki, sprawdź te dostępne w sklepie brodziki kwadratowe.

Brodziki kwadratowe pasują do nowoczesnej łazienki

Dlaczego kabina prysznicowa cieszy się niesłabnącą popularnością? W porównaniu do wanny pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na kąpiel, dobrze wpływa także na zużycie wody – dbasz zatem nie tylko o swoje ciało, ale i o środowisko. Kabina przewyższa wannę także pod względem maksymalnego wykorzystania przestrzeni, zmieści się bowiem niemal w każdej łazience. W dzisiejszych nowoczesnych łazienkach bardzo często można zobaczyć brodziki kwadratowe – to jeden z najmodniejszych wzorów. Sprawdzi się, gdy dysponujemy niewielką przestrzenią, a jego minimalistyczny wygląd doskonale komponuje się ze stylem loftowym lub industrialnym. Na przykład brodzik kwadratowy 80 x 80 Axim firmy Besco to wygodne i estetyczne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić miejsce dla szafki łazienkowej czy pralki. Brodzik prysznicowy kwadratowy typu UltraSlim można zamontować na posadzce lub wpuścić bezpośrednio w podłogę, umożliwiając ten sposób bezprogowe wejście. Dyskretna kratka maskująca odpływ podnosi wartość wizualną brodzika.

Kwadratowe brodziki – absolutny hit sezonu!

Oferujemy brodziki kwadratowe wykonane z najlepszych materiałów i przy pomocy innowacyjnych technologii, co przekłada się na ich jakość i długość użytkowania. Brodzik kwadratowy 90 x 90 Mori producenta New Trendy wykonany z konglomeratu marmurowego wyróżnia się dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia natury mechanicznej, zarysowania, odpryski czy odbarwienia. Powierzchnia wykonana w technologii Easy Clean ułatwia utrzymanie czystości. Brodzik kwadratowy Mori z powłoką o strukturze antypoślizgowej gwarantuje wysokie bezpieczeństwo korzystania z prysznica. Nie zmniejszy go nawet częste czyszczenie. Niewielka wysokość brodzika sprawia, że jest on przyjazny dla osób starszych. Jeśli Państwo również chcą doświadczać wszystkich zalet wynikających z posiadania takiego elementu w swoim domu, zachęcamy do spojrzenia na nasze propozycje w tej kategorii. Dzięki nim kabiny prysznicowe bez cienia wątpliwości wpiszą się w najnowsze trendy!

Brodzik kwadratowy można zainstalować samodzielnie

Brodzik prysznicowy jest niezwykle prosty do zainstalowania. Poza samym brodzikiem potrzebny będzie co najwyżej styropianowy nośnik oraz taśma uszczelniająca. Ten pierwszy element przyczynia się do stabilizacji konstrukcji, zapewniając dodatkowo izolację termiczną i akustyczną. Nośnik styropianowy to również gładka powierzchnia idealna do równego kładzenia płytek łazienkowych. Natomiast taśma uszczelniająca jest niezbędna do ochrony Twojej strefy kąpielowej przed wilgocią, która mogłaby doprowadzić do rozwoju niebezpiecznych grzybów i pleśni. W naszej ofercie dostępne są różnorodne modele, aby każdy znalazł ten najbardziej odpowiedni do swojej łazienki. Polecamy również swoją fachową wiedzę podczas doboru – z chęcią doradzimy, który z dostępnych tutaj kwadratowych brodzików wpisze się najlepiej w koncepcję aranżacyjną danego pomieszczenia i spełni wymagania jego użytkowników. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą!

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij