Zestawy WC podtynkowe

 

 

 

 

 

Stelaże podtynkowe WC

Stelaże podtynkowe to system montażu mis WC oraz bidetów wybierany najczęściej zarówno przez projektantów wnętrz, jak i prywatnych inwestorów. Dzięki niemu wszelkie elementy montażowe ukryte są w zabudowie kartonowo- gipsowej, a nasz wzrok cieszy estetyczna przestrzeń łazienki pozbawiona widoku rur. Stelaż podtynkowy sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich łazienkach, gdyż optycznie powiększa on pomieszczenie. Niektóre modele stelaży mają możliwość montażu narożnego, co dodatkowo daje możliwość lepszego zagospodarowania przestrzeni, tak cennej w niewielkich łazienkowych wnętrzach. Szerokość stelaży w naszej ofercie mieści się w przedziale od 41 do 50 cm. Daje to spore pole manewru podczas planowania urządzenia łazienki. Sam montaż stelaża daje nam możliwość wygospodarowania dodatkowego miejsca do przechowywania niewielkich akcesoriów łazienkowych, gdyż obudowując go, można stworzyć użytkową półeczkę. 

Niewątpliwą zaletą stelaży podtynkowych jest możliwości regulacji wysokości miski WC. Dzięki temu możemy dostosować ją do indywidualnych preferencji i potrzeb. 

Jaki model wybrać?

Podstawowym kryterium wyboru stelaża podtynkowego są jego podstawowe wymiary. One w dużej mierze zdeterminowane są przez przestrzeń, którą mamy zagospodarować. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szczegółowe rysunki modeli, dzięki czemu weryfikacja wymiarów jest możliwie najprostsza. 

W naszej ofercie znajdują się produkty wysokiej jakości najlepszych dostępnych na polskich rynku producentów, takich jak Rea, Novoterm czy Massi. Wykonane są z odpornych na wilgoć materiałów, stąd też gwarancja na ich użytkowanie wynosi nawet 10 lat. W ofercie naszego sklepu znajdują się opcje dla klientów indywidualnych, jak również stelaże przeznaczone do użytku publicznego, posiadające dodatkowe mocowanie dla niepełnosprawnych, jak np. model Ippo pro Massi MSST-003

Producenci armatury łazienkowej dbają o potencjalnych odbiorców. Stąd nastawienie na produkcję stelaży uniwersalnych, pasujących do wielu modeli mis WC, zarówno własnej produkcji jak i konkurencji. Dzięki temu mamy możliwość skomponowania systemu sanitarnego w komfortowy sposób. Przed ostatecznym wyborem upewnij się jednak, czy pasuje on do wybranej armatury. 

Wpływ na estetykę gotowego wnętrza mają niewątpliwie przyciski spłuczki, które mogą znaleźć się na zewnątrz zabudowy. W naszym sklepie znajdziesz ich szeroki wybór zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, jak i kształty przycisków. Bez wątpienia znajdziesz modele pasujące do całej koncepcji wnętrza i pozostałych elementów armatury. W naszej ofercie dostępne są zarówno stelaże podtynkowo w wersji solo, jak również w zestawie z przyciskiem.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna