Czarne drzwi prysznicowe

Strefa prysznicowa to obecnie element łazienki, który musi być ładny i funkcjonalny. Zdecydowana większość mieszkań i domów wyposażona jest właśnie w prysznice. W mniejszych łazienkach, gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni, prysznic pozwala na wygodną i komfortową kąpiel, a przy tym może być prawdziwie designerskim projektem. W większych łazienkach strefy prysznicowe są zwykle przestronniejsze i zachwycają nowatorskimi rozwiązaniami. Wpisując się we współczesne trendy proponujemy Państwu alternatywę dla klasycznej kabiny – czarne drzwi prysznicowe, od których nie można oderwać wzroku.

Designerskie drzwi prysznicowe

Pomieszczenia kąpielowe i łazienki nie zawsze posiadają taki metraż i układ przestrzenny, by móc zamontować klasyczną kabinę prysznicową. W takich sytuacjach praktycznym rozwiązaniem jest montaż drzwi prysznicowych. Jest to szeroka gama produktów, które w zależności od potrzeb są otwierane w różny sposób. Nasz sklep internetowy oferuje różne modele tego typu drzwi, z których sporym zainteresowaniem cieszą się czarne drzwi prysznicowe. Mogą to być np. drzwi uchylne lub z systemem składanym, w którym zawiasy zostały zaprojektowane tak, aby działały idealnie gładko przez cały czas użytkowania. Znakomitą propozycją do małych łazienek będą z pewnością drzwi przesuwne poruszające się na specjalnych rolkach umieszczonych w starannie wyprofilowanych prowadnicach.

Czarne drzwi prysznicowe

Producenci ścianek i drzwi prysznicowych oferują coraz ciekawsze i wygodniejsze w użytkowaniu produkty. Wybór konkretnego modelu zależy głównie od metrażu łazienki. Jeśli zależy Państwu na stworzeniu eleganckiej strefy prysznicowej polecamy czarne drzwi prysznicowe ze szkłem hartowanym, które jest nie tylko bezpieczne, ale również trwałe i odporne na zarysowania. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, uszczelki stosowane w drzwiach prysznicowych zapewniają całkowitą szczelność i niezawodność podczas użytkowania. Minimalistyczny wygląd tych drzwi i zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że w Państwa łazience może zagościć elegancja i komfort.

Filtruj produkty
Cena
od do
Kolor profili
Rozmiar drzwi
Producent
zamknij