Kabiny prysznicowe 80x80

Kabiny prysznicowe półokrągłe 80x80 cm

 

Łazienka wyposażona w kabinę prysznicową 80x80 cm nie traci na przestrzeni. Prysznice dostępne na rynku – uniwersalne, lecz funkcjonalne niewielkie zestawy natryskowe – możemy zamontować nawet w najmniejszej kabinie.

Kabina prysznicowa 80x80 – dla kogo będzie najlepsza?

Kabina prysznicowa 80x80 jest często uznawana za najbardziej uniwersalny rozmiar tego elementu armatury. Wymiary 80x80 cm bez problemu zmieszczą się w większości łazienek, nawet przy niewielkim metrażu, zapewniając komfort każdemu użytkownikowi podczas brania prysznica. Kabina prysznicowa 80x80 to pewny standard, który doskonale sprawdzi się w większości łazienek – z naszą ofertą można ponadto dopasować swój wybór pod kątem stylu oraz wystroju pomieszczenia. Co więcej, w asortymencie naszego sklepu można znaleźć dodatkowe akcesoria, które jeszcze bardziej zwiększą użyteczność kabiny.

Kabina prysznicowa 80x80, czyli pełen komfort użytkowania

Wszystkie kabiny prysznicowe półokrągłe 80x80 zapewniają łatwość w dopasowaniu do łazienki – odpowiedni format sprawia, że nie zajmują wiele miejsca. Ponadto świetnie współgrają z innymi elementami wystroju oraz armatury. Taki rozmiar pozwoli zarówno dopasować prysznic do stosunkowo małej łazienki, jak i zapewnić odpowiednio wysoki poziom wygody podczas użytkowania. To odpowiedni wybór dla osób w każdym wieku, który spełni wymagania szerokiego grona użytkowników. Warto także zwrócić uwagę na możliwość skorzystania z rozwiązań, które pozwolą spełnić bardziej specyficzne potrzeby – kabina prysznicowa 80x80 może być wyposażona w siedzisko bądź dodatkowe uchwyty. Co więcej, można postawić na model z opcją hydromasażu, który będzie wyjątkowym sposobem na relaks we własnym domu. Dzięki takiej funkcji można pobudzić zmęczone mięśnie, wymasować różne części ciała i po prostu odpocząć po ciężkim dniu. Świetnym pomysłem jest również kabina prysznicowa 80x80 z wysokim brodzikiem, która będzie dobrą alternatywą dla wanny.

Poznaj różne rodzaje i style kabin z naszej oferty

Półokrągłe kabiny 80x80 są dostępne w różnych stylach, dzięki czemu można je bez problemu dopasować do wystroju dowolnej łazienki. Nasz sklep może pochwalić się niezwykle bogatym wyborem tego typu propozycji – każdy klient znajdzie u nas odpowiednie rozwiązanie. Kabina prysznicowa 80x80 może odznaczać się różną wysokością brodzika, rodzajem szkła czy systemem montażu.

  • Różne wysokości brodzików – nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać do kabiny odpowiedni brodzik, który będzie pasować nie tylko do samej armatury, lecz także innych elementów łazienki. Kabina prysznicowa 80x80 jest dostępna w naszym sklepie zarówno z niskimi, jak i głębokimi brodzikami. Opcje o większej wysokości są bardzo praktyczne ze względu na możliwość napełnienia ich wodą. Świetnie sprawdzają się wraz z siedziskami, czym zwiększają komfort kąpieli u dzieci i osób starszych.
  • Zróżnicowane systemy montażu – kabiny dostępne są w formie wolno stojącej, narożnej i przyściennej. Z uwagi na układ kabina prysznicowa 80x80 najczęściej ustawiana jest w narożniku łazienki, aby idealnie dopasować się do ścian. Dzięki temu nie zajmuje wiele miejsca w pomieszczeniu i dopasowuje się nawet do niewielkiego metrażu.
  • Różne rodzaje szkła – dostępne u nas modele wykonuje się z różnych materiałów, co pozwala dostosować ich wygląd do swojego gustu i potrzeb. Kabina prysznicowa 80x80 może być zakupiona w wersji ze szkłem transparentnym, ozdobnym, mlecznym, satynowym, ornamentowym czy karbowanym. Wybór szkła warto dostosować do wystroju całej łazienki, by zadbać o spójność całego pomieszczenia.
  • Ciekawa budowa – kabina prysznicowa 80x80 dostępna jest w różnych stylach, które w głównej mierze wyznaczają brodziki i ramy kabiny. W naszym sklepie można znaleźć zarówno bardziej tradycyjne modele kabin prysznicowych półokrągłych, jak i nowoczesne warianty, z cienkimi ramkami czarnymi bądź białymi, a także bez widocznego wykończenia przy górnej krawędzi szkła.

Zalety kabiny prysznicowej 80x80

Użytkowanie kabin prysznicowych ma wiele zalet, które obejmują między innymi redukcję wydatków na wodę, poprawę stanu zdrowia czy szansę na zadbanie o środowisko naturalne. Kabina prysznicowa 80x80 dzięki swojej budowie zapewnia pełen komfort użytkowania nawet w bardzo małej łazience. Co więcej, warto podkreślić, że zużycie wody jest prawie 3 razy mniejsze niż podczas kąpieli w wannie. Dzięki temu zakup kabiny prysznicowej – nawet z funkcją hydromasażu czy sauny – szybko się zwraca i zapewnia oszczędności na długi czas. Każda kabina prysznicowa 80x80 z naszej oferty będzie funkcjonalnym i opłacalnym wyborem.

Filtruj produkty
Cena
od do
Sposób otwierania drzwi
Sposób montażu
Kolor profili
Producent
zamknij