Drzwi prysznicowe składane

Drzwi prysznicowe składane, harmonijkowe i łamane

 


Szukasz sprawdzonej konstrukcji do swojej łazienki, która zapewni Ci wieloletnią satysfakcję z użytkowania? Drzwi prysznicowe składane to świetne rozwiązanie wielu problemów. Dzięki temu, że są to produkty harmonijkowe lub łamane, nie zajmują dużej ilość miejsca. Doskonale sprawdzą się one w łazienkach, w których metraż jest mocno ograniczony.

Drzwi do prysznica – funkcjonalne i efektowne

Drzwi prysznicowe powinny zapewnić szerokie wejście, ułatwiające bezpieczne użytkowanie. Produkty dostępne w tej kategorii to asortyment przygotowany z myślą o potrzebach najbardziej wymagających osób, dlatego zapewniamy, że spełnią one Wasze wymagania. Selekcjonujemy i wybieramy producentów, którzy oferują innowacyjne rozwiązania oraz zaawansowane materiały, więc z nami możesz być spokojny o swój wybór.

Posiadamy także kabiny prysznicowe i brodziki prysznicowe w naszym sklepie. Bez problemu skomponujesz cały zestaw, który będzie służył wiernie wszystkim domownikom. Zachęcamy do zapoznania się z modelami, które nasza załoga przygotowała dla Was.

Drzwi kabiny prysznicowej – design w parze z trwałością

Wybierając drzwi do prysznica należy przede wszystkim uwzględnić kwestie techniczne, a w drugiej mierze również estetyczne. Drzwi kabiny prysznicowej powinny współgrać z pozostałym wyposażeniem łazienki. Wybierając drzwi szklane prysznicowe zwróćmy uwagę na sposób montażu. Ponadto drzwi szklane prysznicowe muszą mieć odpowiednią regulację, tak, aby można było je dopasować do wnęki. 

Zadbaliśmy o to, aby nasz asortyment spełniał wymogi zarówno klientów szukających standardowych rozwiązań, jak i tych, którzy potrzebują nieco ekstrawagancji. W naszej ofercie znajdziesz drzwi do kabiny prysznicowej 80 cm oraz drzwi do kabiny prysznicowej 90 cm. 

Ścianka prysznicowa składana – wydziel nią wnękę pod prysznic

Instalowanie pryszniców we wnękach nie zawsze jest możliwe. Jeżeli nie masz odpowiedniej przestrzeni w swojej łazience, możesz ją bez problemu wydzielić. Pomoże Ci w tym ścianka prysznicowa składana lub z drzwiami albo przesuwna. 

Filtruj produkty
Cena
od do
Kolor profili
Rozmiar drzwi
Producent
zamknij