Zabudowa podtynkowa WC

 

 

 

 

Zabudowa podtynkowa WC – do czego służy?

Zabudowa podtynkowa WC służy do montażu wiszącej miski WC lub bidetów. W obecnych trendach aranżacji wnętrz to właśnie temu typowi toalet przypada laur zwycięzcy. Dlaczego wybierany jest tak chętnie zarówno przez profesjonalnych dekoratorów, jak i amatorów pięknych wnętrz? Wiszące miski WC mają nowoczesny, minimalistyczny design, dzięki czemu dobrze komponują się z inną armaturą i dodatkami. Dodatkową zaletą tego typu toalet jest łatwość utrzymania ich w czystości. Dzięki przestrzeni, jaka zostaje między miską a podłogą, dokładne czyszczenie najszybciej brudzącego się w łazience miejsca nie stanowi problemu.

Który wariant wybrać?

W asortymencie naszego sklepu znajdują się:

  • Kompletne zabudowy stelaża podtynkowego. Są one gotową ozdobą łazienki. Nie wymagają dodatkowej obróbki, podkreślają charakter i indywidualny styl wnętrza. Niejednokrotnie teksturę zabudowy można dopasować do mebli łazienkowych, co jest dużym ułatwieniem w planowaniu spójnego kolorystycznie pomieszczenia. Zabudowa może być nie tylko elementem ozdobnym; z powodzeniem może pełnić funkcję półki na akcesoria łazienkowe bądź też dekoracje.
  • W ofercie naszego sklepu znajdują się również stelaże podtynkowe zarówno do wiszących misek WC, jak i bidetów. Stelaże należy obudować w sposób samodzielny. Wybór takiej opcji ma swoje zalety. Dzięki temu możemy całkowicie ukryć mechanizm spłukiwania, zostawiając jedynie estetyczne, płaskie przyciski spłuczki, całość chowając za “ścianą” pokrytą jednakowymi płytkami lub kolorem. W takim układzie nie widzimy, gdzie kończy się stelaż, a gdzie zaczyna. Takie rozwiązanie pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie, a także zyskać miejsce na przechowywaniem drobnych akcesoriów dzięki wspomnianej wcześniej półeczce.
  • Przyciski do spłukiwania. Ten drobny element jest istotny z punktu widzenia całości. Warto zadbać, aby stylistycznie komponował się z oświetleniem lub armaturą łazienkową. W naszym sklepie znajdują się przyciski białe, czarne, chromowane, okrągłe, podłużne, asymetryczne. Mnogość wzorów z pewnością pozwoli znaleźć odpowiedni model.
Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij