Deski sedesowe

 

 

 

 

Wybór deski sedesowej może wydawać się mało istotną kwestią podczas aranżacji łazienki. Jednak pamiętajmy, że detale mają niebagatelny wpływ na całość. Ponadto na desce sedesowej spędzamy nieco czasu. Warto zadbać o to, by była wygodna zarówno w użytkowaniu, jak i czyszczeniu. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przed zakupem odpowiedniej deski sedesowej.

Czym kierować się przy wyborze deski sedesowej?

Podczas zakupu deski sedesowej warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Podpowiadamy, które są najistotniejsze.

  • Odpowiedni rozmiar – podstawową kwestią jest wybór odpowiedniego rozmiaru deski, aby dobrze przylegała do miski sedesowej. Istotne są trzy wymiary: długość deski, jej szerokość oraz rozstaw mocowań. W naszym sklepie masz dodatkowe ułatwienie, które pozwoli wybrać ci odpowiedni model. Wystarczy, że oglądając konkretny typ deski, klikniesz opcję Produkty kupowane wraz z tym produktem, a upewnisz się, do jakiej miski sedesowej pasuje wybrany model deski.
  • Łatwość w utrzymaniu czystości – materiał z jakiego została wykonana deska ma wpływ na to, czy będzie się ją łatwo czyścić. 
  • Wygoda - zwróć uwagę na rodzaj zawiasów. Upewnij się, czy montaż deski jest bezproblemowy. Sprawdź, czy wybrany model posiada ułatwienia w demontażu deski. Przydaje się zarówno podczas generalnego remontu, jak i przedświątecznego czyszczenia łazienki. Znaczący wpływ na wygodę użytkowania deski ma tworzywo, z jakiego została wykonana. Komfortowy stopień miękkości deski zapewnia tworzywo typu duroplast. Z niego wykonane są deski, które znajdują się w ofercie naszego sklepu.
  • Dodatkowe funkcje – popularną funkcją desek sedesowych, która podnosi standard ich użytkowania jest system wolnoopadający. Przydaje się zwłaszcza w domach, w których mieszkają lub często bywają małe dzieci. Z pewnością zapobiega on mechanicznym uszkodzeniom deski, które mogą wystąpić podczas gwałtownego i wielokrotnego opadania oraz pozwala uniknąć zbędnego hałasu. 

Sprawdź, jaka deska sedesowa będzie dla ciebie odpowiednia. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij