Czarne brodziki prysznicowe

Jeszcze nie tak dawno standardem kolorystycznym ceramiki łazienkowej oferowanej w sklepach był kolor biały. W ostatnich latach następuje jednak zmiana wynikająca z indywidualnych potrzeb klientów. Obecnie z dużo większą łatwością niż kiedyś można dopasować ceramikę i armaturę do kolorystyki konkretnej łazienki. Produktem, który może skutecznie wyróżnić łazienkę, jest czarny brodzik prysznicowy. Z myślą o Państwa potrzebach w asortymencie udostępniliśmy różne modele tego typu produktów.

Nowoczesny brodzik prysznicowy

W naszym sklepie internetowym można znaleźć m.in. czarne brodziki prysznicowe, które są coraz chętniej wybierane do każdej stylowej i nowoczesnej łazienki. Bezsprzecznie czarne brodziki prysznicowe dają niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne i kojarzą się z luksusem, którego można zaznać nawet w niewielkiej łazience. Brodziki z naszej oferty dostępne są w różnych wymiarach, dzięki czemu łatwo je dopasować do indywidualnej przestrzeni. To produkty pochodzące od sprawdzonych producentów, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zachowują swoje właściwości przez długie lata. W łazienkach z obszerną kabiną przyścienną lub wolnostojącą doskonale sprawdzą się cienkie czarne brodziki prysznicowe, które w idealny sposób łączą się z posadzką. Połączenie to można doskonale podkreślić przez dobranie odpowiedniego rodzaju płytek podłogowych.

Czarne brodziki prysznicowe

Ze względu na różnorodność modeli, wymiarów i rodzajów wykończeń, czarny brodzik prysznicowy jest świetnym elementem zarówno do wnętrz klasycznych, industrialnych, glamour, jak i minimalistycznych. Co ważne, czarny brodzik prysznicowy jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Należy jedynie pamiętać, by nie stosować środków czyszczących zawierających drobinki, które mogą naruszać jego strukturę. Najlepiej jest zastosować środek zawierający substancje tworzące powłokę hydrofobową, dzięki której kroplom wody trudniej będzie utrzymać się na powierzchni. Warto regularnie oczyszczać brodzik i przecierać go suchą szmatką, by na długo pozostał czysty oraz bez osadów z wody i mydlin.

Filtruj produkty
Cena
od do
Bok brodzika krótszy
Bok brodzika dłuższy
Producent
zamknij