Lampy owadobójcze

W sezonie wiosennym czy też letnim nasila się ilość owadów w naszym otoczeniu. Niestety, pozbycie się nieproszonych gości nie jest łatwe. Większość osób zmagających się z obecnością insektów w domu sięga po środki owadobójcze zawierające składniki negatywnie działające również na ludzki organizm. Okazuje się, że z owadami możesz walczyć znacznie efektywniej, bez narażania siebie i domowników na kontakt ze szkodliwymi substancjami. Skutecznym produktem do zwalczania komarów, much czy też innych owadów jest lampa owadobójcza. Lampa na owady ma za zadanie zneutralizować wszelkiego rodzaju insekty bez zastosowania chemii. Sprawdź naszą ofertę i poskrom naturę!

Lampy owadobójcze – skuteczna broń w walce z insektami

Lampy owadobójcze dzielimy na modele w zależności od systemu ich działania. Tak więc są to lampy rażące, lampy wiatrakowe oraz lampy lepowe. W zależności od certyfikatu oraz mocy lampy przeciw insektom możemy podzielić je na produkty, które znajdą zastosowanie w przemyśle – głównie spożywczym, na lampy owadobójcze stosowane w gastronomii czy też lampy domowe lub ogrodowe. 

Wśród proponowanych produktów znajdziesz lampy owadobójcze wolnostojące i przeznaczone do montażu na ścianie/pod sufitem. Każdy z dostępnych modeli charakteryzuje się wysoką skutecznością w zwalczaniu drobnych i większych owadów, takich jak komary, osy i pszczoły, ćmy, muchy. Ciche, skuteczne i dyskretne urządzenia pobierają minimum energii. Oferowany sprzęt łączy doskonałe parametry z atrakcyjną ceną. 

Rozwiązania dla gastronomii i branży spożywczej

Wśród urządzeń prezentowanych na wirtualnych półkach sklepu Dom-Łazienka.pl nie zabrakło zaawansowanych lamp owadobójczych wyróżnionych certyfikatem HACCP. Tego typu urządzenia mogą być montowane w miejscach, gdzie utrzymanie najwyższej higieny jest priorytetem – w sklepach z żywnością, lokalach gastronomicznych, zakładach produkcji i przetwórstwa żywności, szpitalach, aptekach czy laboratoriach.

Filtruj produkty
Cena
od do
Rodzaj lampy
Producent
zamknij