Lampa owadobójcza lepowa Mo-Stick 372 Professional Moel

Lampa Mo-Stick 372 Producent: Moel
2600,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Rodzaj lampyLepowa

Opis produktu Lampa owadobójcza lepowa Mo-Stick 372 Professional Moel

Lampa Owadobójcza Lepowa MO STICK 372 Professional włoskiej firmy MOEL to model specjalnie zaprojektowany dla dużych pomieszczeń przemysłowych, wymagających najwyższej higieny takich jak np. obszary produkcji/przetwórstwa żywności oraz kuchnie dużych rozmiarów. Spełnia wymagania i posiada certyfikat HACCP. Ta lampa owadobójcza odporna jest na kurz, wodę i parę (stopień ochrony IP65, ktory oznacza pyłoszczelność oraz odporność na strumienie wody).  Urządzenie działa bezszelestnie i zwalcza owady w sposób niezwykle dyskretny. Ta lampa na owady wyposażona jest w dwie świetlówki UV-A o łącznej mocy 80W, które działają na obszarze 700-800 m² (15-18m w działaniu liniowym).

Sugerowane zastosowanie: użytek zewnętrzny oraz wewnętrzny, kuchnie dużych rozmiarów (np. restauracje bary), rzeźnie, wszelka produkcja i przetwórstwo spożywcze, produkcja leków

Lampa owadobójcza lepowa MO-STICK 372 została zaprojektowana dla dużych pomieszczeń przemysłowych, wymagających najwyższego stopnia higieny takich obszary produkcji czy przetwórstwa żywności oraz kuchnie dużych rozmiarów (lampa posiada certyfikat HACCP). Lampa owadobójcza MO-STICK 372 może być również używana w miejscach takich jak rafinerie cukrowe czy sklepy z winem (środowiska z ryzykiem wystąpienia ognia).

Zasada działania lampy lepowej jest prosta: promienie ultrafioletowe UV-A przyciągają owady a te są następnie łapane przez specjalne wkłady lepowe. W związku z tym nie następuje rozprzestrzenianie się bakterii, jak również nie ma możliwości aby fragment owada dostał się np. do żywności. Lampa w całości jest zrobiona ze stali nierdzewnej (AISI 304) i jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu – wystarczy zmyć ją wodą i wymienić wkład lepowy. Wnętrze lampy zostało dokładnie uszczelnione aby nie dostała się tam woda, kurz i para (IP65). Model został zaopatrzony również w wodoszczelne uchwyty na świetlówki oraz w wodoszczelny kauczukowy kabel. Świetlówki UV-A wyposażone zostały również w nietłukące się osłonki - w przypadku gdy szkło pęknie, nie zostaje rozproszone a fosfiny znajdujące się w lampie nie wyciekają na zewnątrz. Przy tym osłonka jest zupełnie przeźroczysta dla promieni UV-A. Lampa skutecznie i dyskretnie oczyszcza otoczenie z owadów zachowując elegancki wygląd.

Lampa powinna być zainstalowana z dala od głównych źródeł światła (np. okna) a także z dala od silnych przepływów powietrza, które mogłyby zakłócić lot owada. Należy unikać instalacji MO-STICK blisko obszarów produkcyjnych, celem jest bowiem odciągnięcie owadów od tych miejsc. Idealną pozycją jest umieszczenie MO-STICK pomiędzy obszarem produkcji a wejściem do pomieszczenia, w taki bowiem sposób owady będą złapane zanim dotrą do najważniejszych miejsc produkcji. MO-STICK  372 może być zawieszona na suficie na dwóch małych łańcuszkach, przyczepiona do ściany jak również stać na ziemi.

W zestawie:

 - 3 tablice klejące

 - łańcuszki służące do zamontowania lampy

 • Rozmiary w mm - 655x385x235 (H)
 • Waga - 8,8 KG
 • Zasilanie - 230V ~ 50Hz
 • Całkowity pobór mocy - 95W
 • Zakres działania liniowy - 15-18 m
 • Pole działania w m2 - 700-800 m²
 • Stopień ochrony - IP65
 • Klasa izolacji - I
 • Świetlówka - 2x40W Aktyniczne UV-A Sylvania
 • Żywotność świetlówki - 2000 h
 • Materiał - stal nierdzewna AISI 304
 • Miejsce produkcji - Włochy
 • Gwarancja 2 lata

 

Powiadomienie o dostępności: Lampa owadobójcza lepowa Mo-Stick 372 Professional Moel

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie