Okapy blatowe

Kuchnia jest jednym z najbardziej eksploatowanych pomieszczeń o szczególnym przeznaczeniu. By strefa do przyrządzania posiłków dobrze spełniała swoją rolę, należy wyposażyć ją w sporo urządzeń. Oprócz lodówki, piekarnika i kuchenki, w podstawowym zestawie zapewniającym domownikom komfort i bezpieczeństwo znajduje się okap – urządzenie pochłaniające nadmiar wilgoci, zapachy, cząsteczki tłuszczu i inne zanieczyszczenia będące efektem ubocznym przyrządzania posiłków na rozgrzanej kuchence. Wybór odpowiedniego okapu nie jest najłatwiejszym zadaniem. Wśród dostępnych modeli znajdziesz ogrom urządzeń o różnych parametrach i konstrukcji. Uwadze osób poszukujących niewielkich, ale wydajnych rozwiązań polecamy okapy blatowe

Innowacyjne okapy blatowe – pomysłowe rozwiązania do małej kuchni

Okapy blatowe znacząco różnią się od standardowych, montowanych nad kuchenką modeli. Jak sama nazwa wskazuje, umieszcza się je pod powierzchnią blatu, w szafce kuchennej. Model prezentowany w naszym sklepie internetowym ma wysuwaną konstrukcję. Na czas użytkowania przyjmuje wysokość ponad 30 cm, podczas gdy po schowaniu w blacie widoczna pozostaje jedynie jego górna część, licząca zaledwie 18 mm. 

Dyskretny, wkomponowany w zabudowę meblową okap zajmuje minimum miejsca, przez co szczególnie polecany jest dysponującym ograniczoną ilością miejsca. Mimo swoich kompaktowych rozmiarów okap blatowy jest wydajny. Wyposażony w filtr aluminiowy sprzęt jest cichy, energooszczędny i efektywny. Wykonany z wysokiej klasy materiałów zachowuje swoją nienaganną kondycję przez wiele lat intensywnego użytkowania. 

Sklep internetowy Dom-Łazienka.pl – kuchnia marzeń na wyciągnięcie ręki

W Dom-Łazienka.pl znajdziesz duży wybór sprzętu najwyższej klasy. Naszym klientom oferujemy nie tylko okapy blatowe produkcji cenionego producenta – marki Focus, ale również zlewozmywaki, baterie kuchenne i inne elementy pozwalające stworzyć nowoczesną sprawnie działającą kuchnię o wysokich walorach estetycznych.

Filtruj produkty
Producent
zamknij