Odpływy liniowe kwadratowe

Remont łazienki jest poważnym przedsięwzięciem wymagającym stworzenia dokładnego planu działania. Projekt nowoczesnej łazienki powinien być dopracowany pod kątem wizualnym oraz technicznym. Jednym z najważniejszych elementów sprawnej instalacji w każdym pomieszczeniu sanitarnym jest odpływ. W nowoczesnych kabinach prysznicowych miejsce klasycznych odpływów w brodziku zajmują znacznie bardziej dyskretne rozwiązania. Wszystkim osobom poszukującym niezawodnych elementów instalacyjnych do stylowej łazienki wpisującej się w najnowsze trendy prezentujemy odpływy liniowe kwadratowe z oferty czołowych producentów.

Dyskretne odpływy liniowe kwadratowe – trendy w łazienkach

Odpływy liniowe kwadratowe zamontowane w odpowiednio wypoziomowanej posadzce wtapiają się w płytki, tworząc integralną całość. Ukryte w podłodze elementy instalacyjne nie zakłócają estetyki pomieszczenia, efektywnie odprowadzają wodę i sprzyjają utrzymaniu czystości pod prysznicem. 

Proponowane przez nas modele wykonane są w całości ze stali nierdzewnej kwasoodpornej typu AISI 304. Materiał nie niszczeje pomimo długotrwałego kontaktu z wodą, kosmetykami i innymi środkami czyszczącymi. Innowacyjna konstrukcja i użyta technologia ułatwiają montaż i codzienne użytkowanie instalacji. Starannie zaprojektowana dolna część umożliwia swobodne odprowadzanie wody do komory syfonu umieszczonej centralnie. Zastosowane nóżki dają możliwość pełnej regulacji wysokości odpływu do potrzeb i możliwości montażu. Ponadto do zestawu dołączony jest mankiet dry-fix wykonany ze specjalnych włókien nieprzepuszczających wody. 

Dom-łazienka.pl – zaufaj doświadczeniu!

W wirtualnym salonie Dom-łazienka.pl znajdziesz wyłącznie sprawdzone produkty od czołowych producentów cieszących się zaufaniem profesjonalistów. Duży wybór produktów, atrakcyjne ceny, sprawna wysyłka i fachowe doradztwo sprawiają, że nasze usługi doceniane są przez najbardziej wymagających klientów.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna