Odpływy ścienne

Nowoczesne odpływy ścienne w zestawie z solidną baterią prysznicową, przeszkloną kabiną i ciekawymi płytkami pozwalają stworzyć atrakcyjną wizualnie i funkcjonalną strefę prysznicową. Klasyczne brodziki odchodzą w zapomnienie. Zrezygnowanie z dużego wysokiego elementu na rzecz kabiny typu walk-in nadaje aranżacji lekkość i minimalistyczny charakter. Odpływy ścienne prezentowane na naszej stronie umożliwią Ci stworzenie nienagannie działającej łatwej do utrzymania w czystości instalacji. Sprawdź nasze produkty i znajdź wyposażenie idealne do swojej łazienki!

Odpływy ścienne – estetyka i funkcjonalność 

Odpływy ścienne spełnią oczekiwania estetów marzących o stworzeniu dopieszczonej łazienki, z której korzystanie będzie czystą przyjemnością. Liniowe odpływy ścienne zajmują minimum miejsca i zapewniają dużą wydajność podczas odprowadzania wody. Zaprojektowane zostały tak, by elementy instalacyjne ukryte były w ścianie i posadzce. Jedynym widocznym komponentem jest dekoracyjny element osłonowy. Odpływ ścienny doskonale sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach oraz w łazienkach z ogrzewaniem podłogowym.

Modele dostępne w sklepie internetowym Dom-łazienka.pl są łatwe w montażu. Regulacja wysokości znacząco zwiększa możliwości ich wykorzystania. Proponowane modele mogą być używane zarówno do lekkiej zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, jak i ciężkich ścian murowanych. Elementy wykonane są z materiałów (polipropylenu, stali nierdzewnej), które nie niszczeją pomimo kontaktu z wodą i środkami czystości. Każdy model posiada samoczyszczący się syfon obrotowy.

Dom-łazienka.pl – rozwiązania dla wygody

Produkty oferowane w wirtualnym salonie Dom-łazienka.pl pochodzą wyłącznie od producentów cieszących się dużym zaufaniem klientów ze szczególnie wymagającej branży budowlanej. Liniowe odpływy ścienne są najlepszym dowodem na to, że atrakcyjna cena i najwyższa jakość mogą iść w parze.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna