Brodziki niskie prostokątne

Niskie brodziki prostokątne – idealne dla osób niepełnosprawnych

 

 

Zastanawiasz się, jak wyposażyć łazienkę w zgodzie z trendami oraz z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych? Nowoczesna technologia oraz minimalistyczny design, którym wyróżniają się eleganckie, niskie brodziki prostokątne w ofercie sklepu internetowego dom-lazienka.pl, pozwolą Ci stworzyć zachwycającą, bezpieczną i komfortową strefę kąpielową dla każdego!

Wybierając brodzik prostokątny, przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością, warto zdecydować się na modele wykonane z niezwykle wytrzymałego na duże obciążenia oraz odpornego na wszelkie uszkodzenia mechaniczne konglomeratu, czyli odlewu mineralnego, wykonanego na bazie żywicy i marmuru. To rozwiązanie pozwoli zadbać o walory estetyczne, imitując naturalną strukturę kamienia, a także zmaksymalizować funkcjonalność strefy prysznicowej, ponieważ na brodzik prostokątny z konglomeratu spokojnie możesz wjechać nawet wózkiem inwalidzkim.

Strefa kąpielowa bez barier – niski brodzik prostokątny z konglomeratu

Niebagatelne znaczenie ma również sam kształt oraz system montażu. Ultrapłaski brodzik prostokątny ma zaledwie 2 cm wysokości, a niektóre modele możesz zamontować bezpośrednio w posadzce, unikając wystającego rantu do pokonania. Przestronna, centralnie zlokalizowana w łazience strefa prysznicowa typu walk-in, a więc bez drzwiczek i innych barier, jest szczególnie przyjazna osobom niepełnosprawnym, dając im poczucie swobody i bezpieczeństwa.

Powłoki ochronne (antybakteryjna, antypoślizgowa, termoizolacyjna) oraz dodatkowe systemy wzmacniające oraz tłumiące hałasy sprawią, że brodzik prostokątny będzie łatwy do czyszczenia i zachowa swoje wyjątkowe właściwości na lata.

Filtruj produkty
Cena
od do
Bok brodzika krótszy
Bok brodzika dłuższy
Producent
zamknij