Poręcze i uchwyty

Poręcze i uchwyty prezentowane na naszej stronie znajdują zastosowanie przede wszystkim w łazienkach. Solidne wykonane z metalu elementy zamontowane przy toalecie, pod prysznicem i przy umywalce umożliwią osobom z niepełnosprawnościami oraz seniorom bezpieczne korzystanie z sanitariatów. 

Wytrzymałe poręcze i uchwyty dla większego bezpieczeństwa 

Zaprojektowanie łazienki zapewniającej odpowiednie warunki osobom o ograniczonej motoryce wymaga przemyślanych działań. Wymiary i układ pomieszczenia powinny umożliwiać swobodne poruszanie się osobom na wózku i korzystającym z balkonika. Z tego względu niewskazane jest montowanie wysokich progów, wanien i kabin z wysokim brodzikiem. Ponadto przy umywalce i toalecie umieszczonych na odpowiedniej wysokości muszą znaleźć się poręcze i uchwyty zapewniające stabilność. 

Poręcze i uchwyty dostępne w naszym sklepie znajdują zastosowanie w domach prywatnych zamieszkanych przez osoby niepełnosprawne oraz seniorów, domach opieki, szpitalach, hospicjach, budynkach użyteczności publicznej. W sprzedaży znajdują się wytrzymałe uchwyty o różnej konstrukcji. Podpory mogą być montowane na ścianach lub przytwierdzone do podłogi. Odpowiednio zamontowane odporne są na duże obciążenia. Wykonane z metalu elementy nie niszczeją pod wpływem wilgoci i łatwo utrzymać je w czystości. Ze względu na prostą konstrukcję ich montaż nie przysparza żadnych trudności.

Dom-Łazienka.pl – kompleksowo dla osób z niepełnosprawnościami

W sklepie internetowym Dom-Łazienka.pl znajdziesz nie tylko poręcze i uchwyty, ale również inne elementy niezbędne w łazience, z której mają korzystać osoby z niepełnosprawnościami oraz seniorzy. Naszym klientom oferujemy płaskie brodziki z antypoślizgową fakturą oraz kompletne kabiny prysznicowe. Wszystkie produkty zaprojektowane są i wyprodukowane z dbałością o najmniejsze detale. W trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty z ofert cenionych producentów. Wysoki standard idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna