Klimatyzacja przenośna

Z roku na rok letnie miesiące stają się coraz bardziej gorące. Żar lejący się z nieba utrudnia codzienne funkcjonowanie. Problem z koncentracją i snem, osłabienie, bóle głowy czy wzmożenie poważniejszych problemów ze zdrowiem u osób starszych to tylko część zagrożeń, jakie niosą ze sobą upały. Czy musimy być skazani na dyskomfort przez czynnik, na który nie mamy najmniejszego wpływu? Niekoniecznie! Ograniczyć wpływ wysokiej temperatury na codzienne życie pomoże Ci klimatyzacja przenośna – wysokiej klasy urządzenie, które możesz bez trudu zamontować w każdym pomieszczeniu.

Innowacyjna klimatyzacja przenośna zamiast kosztownego remontu

Montaż standardowej klimatyzacji wymaga czasochłonnych prac oraz dużych nakładów finansowych. Odpowiedzią na potrzeby osób szukających szybkiego i taniego sposobu na poskromienie pogody jest klimatyzacja przenośna. Nowoczesne urządzenia pozwalają utrzymać stałą, obniżoną temperaturę w pomieszczeniu o określonym metrażu. Proste w obsłudze, efektywne urządzenia nie wymagają skomplikowanego montażu. Sterowane są za pomocą pilota. Wysokiej klasy klimatyzatory dostępne w sprzedaży wyposażone są w programator czasowy (timer), wyświetlacz LCD i ruchome żaluzje (funkcja SWING). Mogą pracować w trybie automatycznym i nocnym. Oferowane przez nas modele wyposażone są w funkcje chłodzenia, osuszania i wentylacji.

Modele prezentowane w naszym wirtualnym salonie są przyjazne środowisku naturalnemu. Urządzenie wyposażone jest w ekologiczny czynnik chłodzący R290 o bardzo niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego. Ponadto, klimatyzator charakteryzuje się niskim poborem energii.

Uniwersalne rozwiązania nie tylko do domu

Klimatyzacja przenośna cieszy się powodzeniem nie tylko wśród osób szukających efektywnego sposobu na ochłodzenie swojego domu. Ze względu na swoją funkcjonalność i wydajność mobilne klimatyzatory często stosowane są w biurach i innych budynkach użyteczności publicznej, gdzie montaż klasycznej instalacji jest niemożliwy lub utrudniony.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna